Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina benzin ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 9582
VW Volkswagen , 9341
Ford , 4695
Opel , 4340
Fiat , 3735
Audi , 3056
BMW , 2874
Renault , 2226
Peugeot , 1756
Toyota , 1554
Smart , 1404
Nissan , 989
Citroën , 984
Seat , 774
Volvo , 664
MINI , 559
Hyundai , 536
Porsche , 533
Škoda , 490
Chevrolet , 472
Lancia , 449
Alfa Romeo , 401
Honda , 360
Suzuki , 349
Mitsubishi , 328
Mazda , 325
Jaguar , 302
Jeep , 230
Daewoo , 207
Kia , 191
Chrysler , 189
Land Rover , 165
Daihatsu , 121
Rover , 103
Cadillac , 51
Dodge , 51
Subaru , 47
Hummer , 42
Lincoln , 40
Tata , 39
Dacia , 38
Saab , 37
MG , 29
Great Wall , 23
GMC , 23
Lexus , 22
Infiniti , 20
Acura , 18
Piaggio , 17
Maserati , 15
Lada , 14
Ssangyong , 11
Buick , 10
Isuzu , 6
Bentley , 5
Corvette , 4
Lotus , 3
Proton , 3
Landwind , 3
Pontiac , 3
Zastava , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Yugo , 2
Maybach , 2
TVR , 1
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Gjeni makina benzin në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina benzin në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina benzin dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat benzin në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 17:22
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 4x4

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:11
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 180 KOMPRESSOR BENZIN+ GAZ BRC

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:43
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Corsa 2020 Full Automat - Techology pack

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Mar 14:32
Linku:
Makina , Tiranë

GLA 250

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:23
Linku:
Makina , Tiranë

Smart 2007 Automatik 0.7 benzin 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:46 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:46 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:46 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:45 Makina , Fier

Audi A4 S- Line

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 Makina , Fier

S 550 BENZIN 2012 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Makina , Fier

BMW 320 2.0 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 Makina , Durrës

Shitet S Clas 550 benzin

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2018 FULL OPSION ��OKAZION��

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

����Audi A6����

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

VW JETTA FULL OPTIONS

7 700 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

����Mercedez Benz����

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Makina , Durrës

Shitet E clas 212 350 benzin

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

NISSAN VERSA 2012 1.6 BENZIN+GAZ

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

����Mencedez Benz ML 350����

7 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

����Audi A3����

4 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

����Opel Corsa����

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

���� BMW Seria 318 ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Okazion RANGE ROVER EVOQUE Viti 2014 2.0 Benzin

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 Makina , Tiranë

����Citroen C3����

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Makina , Tiranë

����Citroen C3����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:34 Makina , Durrës

����Shitet 2011 citroen xsara picaso 1.6 Benzin ����

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:34 Makina , Vlorë

Pjese per Alfa 147 1.6benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Makina , Vlorë

Pjese per VW Passat 1998-2004 Benzin/naft

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Makina , Durrës

Audi A4 300V6 Sline

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Jetta 2.5 Benzin/gaz

7 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

����Mercedes Benz E Class����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

���� Audi A6 ����

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina , Shkodër

BMW X5 Benzin/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina , Tiranë

shitet automat 4*4

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 S-LINE FULL OPSION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 Makina , Fier

A6 3.0 benzin super full

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:27 Makina , Fier

Super C300 Benzine-Gas AMG

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Makina , Fier

Sprinter Benzin Gaz 1+1 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:27 Makina , Fier

Sprinter 8+1 Benzin Gaz 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

BMW E39 530i benzin 2002 automat 276000 km "Super"

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 Makina , Korçë

Shitet passat cc

7 110 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Makina benzin në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina benzin të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina benzin, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina benzin me qera ditore, Makina benzin gaz me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine benzin të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina benzin ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën benzin tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina benzin në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione