Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

citroen c4 picasso | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Citroën , 215
Audi , 138
Volvo , 123
BMW , 101
Ford , 83
Toyota , 57
Opel , 37
Fiat , 25
Land Rover , 17
Peugeot , 17
Nissan , 15
Renault , 13
Seat , 13
Smart , 13
Hyundai , 8
Porsche , 8
Chevrolet , 7
Honda , 6
Cadillac , 5
Lancia , 5
Mazda , 5
MINI , 5
Škoda , 5
Hummer , 4
Jaguar , 4
Dodge , 3
Ssangyong , 3
Jeep , 2
Kia , 2
Suzuki , 2
BAIC , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Saab , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe citroen c4 picasso,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj citroen c4 picasso Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:10
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:51
Linku:
Makina , Durrës

SHITET MERCEDES BENZ E250 w212

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:41
Linku:
Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:40
Linku:
Makina , Fier

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:13
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 08:47 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ B CLASS

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina , Tiranë

BMW BENZIN GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:41 Makina , Durrës

Audi A7 me letra super gjendje , me benzine

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cls 500 Benzin Gaz Nga zvicra

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 Benzine Nga Zvicra me Dogane

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Makina , Durrës

Bmw Seria 5 , 528 xi Benzin Gaz

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 xdrive full okazion me dogane !

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cls 2012 Benzine Look BRABUS

17 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina , Fier

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

ML350 CDI 157000 km PANORAMA SAPO ARDHUR

19 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

Shitet & nderrohet vwpassat

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML350CDI 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:23 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0TDI ARDHUR NGA ZVICRA����

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:23 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI AUTOMAT SAPO ARDHUR

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:10 Makina , Tiranë

Citroen C3. 2006, 1.2 Benzine

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:10 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9TDI-07

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 Makina , Tiranë

Audi Q5 2014 3.0 tdi S-line !!! Vjen se shpejti

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:48 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar XE, -Viti 2016, -Motor 2.0 Nafte, -Super Full

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:48 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220 Automat 2015 Bluetec Full Opsjon

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:46 Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:46 Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:45 Makina , Pogradec

WV Golf 6 Viti 2012 Manual 1.4 Benzin-Gaz

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:45 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte Auris Viti 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:45 Makina , Fier

Hyundai IX35 Manual 2011 Motorr 2.0 Naft 4X4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:45 Makina , Mallakastër

Hyundai ix35 Motorr 2.0 Naft

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:45 Makina , Mallakastër

Mercedez-Benz C220 Manual 2009 Look Amg Letra sapo Paguara

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:43 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-200 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 Makina , Durrës

AUDI A4 TDI AUTOMAT “F1” 7G VITI 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

✅✅✅��C-class 220 Super gjendje�� ✅✅✅

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:54 Makina , Durrës

Ml320 Bluetec

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:54 Makina , Durrës

Ml550 Benzin Gaz 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:54 Makina , Durrës

Ml350 Bluetec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:38 Makina , Fier

Ford Fusion Super Gjendje ✅

330 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:29 Makina , Tiranë

OPEL AUTOMATIK VITI 2004 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 300 4matic Okazionn!

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Disqe 18 seria 7 viti 2011

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

BMW Seria 7 ( Super Okazion )

12 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Bmw 750 LI (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

VW PASSAT MANUALE 6+1

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

A-CLASS LIMITED EDITION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj citroen c4 picasso | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione