audi A3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 4870
BMW , 167
Ford , 125
Toyota , 67
Opel , 58
Fiat , 55
Citroën , 38
Renault , 27
Peugeot , 23
Land Rover , 22
Smart , 20
Nissan , 19
Volvo , 15
Porsche , 13
Seat , 12
Hyundai , 12
Škoda , 10
Mazda , 9
Jaguar , 8
Honda , 8
Jeep , 8
MINI , 7
Lancia , 7
Ssangyong , 6
Chevrolet , 5
Saab , 4
Dacia , 3
Acura , 3
Dodge , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Maserati , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi A3,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi A3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:57
Linku:
,

Ford fiesta 2010

Historiku i makinës

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 10:27
Linku:
Dyqani ,

Shitet Audi A3

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 12:41
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi 2016

Historiku i makinës

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Tet 13:02
Linku:
,

Okazion Shitet Audi A3 Naft 2.0

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 15:47
Linku:
,

bmw x5 Benzin-Gaz sapo targuar!! Nderrohet

Historiku i makinës

9 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:35 ,

Golf 4+Liber Sherbimesh

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

Audi A6--2015+karte sherbimesh

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 ,

Opel Meriva Benzin/Gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:34 ,

Audi A3 1.6gas-Benzin

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:34 ,

ML-CLASS 320 Dissel

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 ,

Ford C Max Titanium 2010

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 ,

TIGUAN 4X4

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Shitet Audi A3

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:30 ,

Mercedes benz B200 benzin-gaz

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

Mercedes benz B class

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:27 ,

�� Citroen Nemo Imjant BRC��

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

Audi A3 2.0 TFSI

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:22 ,

Audi A3 S Line

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:22 ,

Audi Q7 PANORAMA FULL OPTIONS

Historiku i makinës

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 ,

�� Mercedes C220 Blueff Avant ��

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

ML 350 BLUETEC

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:15 ,

↪ BMW X1 180d xDrive ↩

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 ,

Audi A3

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 ,

Hyundai Sonata 2014 vetem gaz

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:10 ,

Opel Agila 1.2 benzine 2001

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:02 ,

Audi A3

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:01 ,

Okazion! Toyota Celica 1.8 vvti

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:01 ,

OKAZION Audi A3 2.0 TDI

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 ,

Mercedes-Benz S320 2008/LOOK 63 AMG 2012

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

Mercedes Benz C300

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 ,

Golf 6 2012 2.5 ose Ndrrohet

Historiku i makinës

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:54 ,

E350 Benzin Gaz ose Ndrrohet

Historiku i makinës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 ,

Bmw 330d Mpower 330 kuaj fuqi

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 ,

X5 Benzin Gaz

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 ,

Bmw X5 3.5xD 2012 ose Ndrrohet

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53 ,

E550 Benzin Gaz ose Ndrrohet

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 ,

�� OKAZION NISSAN QASHQAI ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 ,

SHITET AUDI A3 AUTOMAT DIESEL

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE SUPER EKONOMIK

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:50 ,

FORD FIESTA OKAZION 1.4 NAFTE VITI 2008

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2005

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 ,

Mazda 3 1.6 nafte 2007

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 ,

SHITET AUDI A3 S.LINE 2.0 MANUAL DIESEL

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 ,

Toyota Corolla 2.0 Nafte 2005

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

FORD FUSION BENZIN GAZ VITI 2011

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:47 ,

VW TIGUAN AUTOMAT

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi A3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione