Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

210 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 148
BMW , 90
Ford , 84
Hyundai , 51
Volvo , 47
Opel , 46
Toyota , 43
Land Rover , 24
Peugeot , 24
Seat , 22
Fiat , 22
Renault , 21
Nissan , 16
Rover , 13
Citroën , 8
Porsche , 5
Kia , 4
Škoda , 4
MINI , 2
Acura , 2
Jaguar , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Chrysler , 1
Alpina , 1
Saab , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 210,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 210 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:29
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOUREG (R-LINE) NAVI+BLINDSPOT+KAMERA FULL!!!

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05
Linku:
Makina , Tiranë

����ML350 BLUETEC 4MATIC VITI 2014 FULL OPTIONS!!! ����

22 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:13 Makina , Tiranë

Volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Passat B6

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

C klas 2012 c300 4matic ne gjendje perfekte

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

Seat leon

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

�� C300 Benzin Viti 2010 Automat ��

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:27 Makina , Lezhë

CLS 350 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 Makina , Durrës

❌ TOYOTA RAV 4 - 2.2 NAFTE - MODEL 2009 - KAMBIO MANUALE ❌

7 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05
Linku:
Makina , Tiranë

����ML350 BLUETEC 4MATIC VITI 2014 FULL OPTIONS!!! ����

22 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Kukës

Benz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:31 Dyqani Makina , Fier

Audi A6 2.7 TDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32 Makina , Tiranë

VOLVO XC60-BENZINE-

10 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 Makina , Tiranë

Audi Q5 s line 3.0 nafte panorma Quattro full

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Polo benzin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Makina , Shkodër

phaiton 3.0 tdi 4mation viti 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:29
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOUREG (R-LINE) NAVI+BLINDSPOT+KAMERA FULL!!!

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:18 Makina , Korçë

Shitet Nderohet 210

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Dhj 20:50 Makina , Shkodër

MBenz-S classe look 6.3amg

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:46 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO RS LINE

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:38 Dyqani Makina , Kavajë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI S LINE Automatik full option nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:38 Makina , Tiranë

BMV 320 NAFTE 4 PISTONC ME LETRA SAPO PRERA

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 09:08 Makina , Tiranë

Shitet w210 3.2 avantgard automat viti 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 20:00 Makina , Durrës

SHITET AUDI A4

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 18:36 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:54 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASSE 200CDI AUTOMATIK

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 00:55 Makina , Tiranë

��Jaguar Xf��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:42 Makina , Fier

Mercedes c klas 2005 i sapo ardhur nga gjermania me dogan

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 01:01 Makina , Durrës

Mercedes benz c220

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 13:33 Makina , Vlorë

Shitet Nderrohet ML 250 2014 BLUETEC

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 13:17 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 ������

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 23:17 Makina , Kukës

Golf 4 1.9

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 09:18 Makina , Kavajë

Okazion! Ford Focus 1.6 NAFT SAPOTARGUAR

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 22:57 Makina , Elbasan

Shitet ose Ndrrohet Range Rover Evoque 2.2 SD4 VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 20:38 Makina , Lezhë

Shitet Mercedes Benz 210

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 20:29 Makina , Tiranë

Touareg

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 20:01 Makina , Tiranë

Touareg

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 12:14 Makina , Tiranë

❇️Okazion✅ Audi Q5 benzin 2.0 tfsi +gaz nuk baj ndrrim

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 07:30 Makina , Tiranë

Bmw X5 / 3.5dxDrive FULL OPSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:01 Makina , Pogradec

Mercedes benz E270cdi

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:01 Makina , Pogradec

Mercedes benz E270cdi

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 03:26 Makina , Durrës

OKAZION

1 111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:41 Makina , Fier

Mersedes e class

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:22 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz ML350 Okazion !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 16:17 Makina , Fier

Shitet Fiat Ulysse

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 09:19 Makina , Kukës

Seat Altea

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 01:44 Makina , Tiranë

200

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 21:07 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 naft

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 210 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

210 210 210 210 210 210 210 210 210 210

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione