Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Sarandë

Acura , 6
Alfa Romeo , 18
Audi , 285
BAIC , 1
BMW , 179
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 6
Chrysler , 9
Citroën , 57
Dacia , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 4
Dodge , 8
Fiat , 97
Ford , 173
Honda , 10
Hummer , 2
Hyundai , 36
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 5
Jeep , 14
Kia , 12
Lada , 1
Lancia , 9
Land Rover , 39
Lexus , 1
Lincoln , 3
Mazda , 14
Mercedes-Benz , 1183
MG , 3
MINI , 6
Mitsubishi , 25
Nissan , 92
Opel , 142
Peugeot , 71
Porsche , 11
Renault , 93
Rover , 5
Saab , 4
Seat , 39
Škoda , 13
Smart , 110
Ssangyong , 6
Subaru , 1
Suzuki , 55
Toyota , 317
UAZ , 1
Volvo , 19
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:08 Makina , Sarandë

Okazion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 naft automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 Makina , Sarandë

SHITET OSE NDERROHET BMW X5

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:19 Makina , Sarandë

Nissan micra Okazion

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:05 Makina , Sarandë

Mercedes Benz w211

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:45 Makina , Sarandë

Toyota Auris 1.6 Benzine/Gaz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:54 Makina , Sarandë

Shitet Ford Kuga 4x4

15 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:19 Makina , Sarandë

Volkswagen Polo Automat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:58 Makina , Sarandë

Mini Countryman

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 Makina , Sarandë

audi A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:42 Makina , Sarandë

smart

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Sarandë

✅��Mercedes E250 Manuale Nafte Viti 1995 Full Extra

3 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:33 Makina , Sarandë

Shitet okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:40 Makina , Sarandë

b klas 200 naft

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:15 Makina , Sarandë

Smart ForTwo

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:31 Makina , Sarandë

Opel Astra

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:06 Makina , Sarandë

Toyota yaris 1.4 naft 6+R

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:18 Makina , Sarandë

Shitet Toyota Korrolla

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:15 Makina , Sarandë

VW JETTA 2.0 TDI PREMIUM 2015

9 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:09 Makina , Sarandë

Mercedes Benz B class Gaz/Benzine 2006 Shitet ose ndrohet.

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 01:33 Makina , Sarandë

Bmw x5 3.0i xdrive Benz/Gaz Prins 100%

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 22:35 Makina , Sarandë

Okazion Citroen C3 1.4 Naft Automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 22:12 Makina , Sarandë

Shitet ose ndrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 17:24 Makina , Sarandë

W124 E500 bezin gaz automat

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 16:54 Makina , Sarandë

Shitet golf 3

630 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 14:14 Makina , Sarandë

Audi A4 2008 3.2 benzin TFSI Quatro

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:33 Makina , Sarandë

Mercedes Benz E Class (W211)

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 16:15 Makina , Sarandë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 13:22 Makina , Sarandë

A CLASS AUTOMATIC

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:57 Makina , Sarandë

❌U SHIT❌

44 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 21:46 Makina , Sarandë

W124 E 500 bezin gaz

85 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 18:42 Makina , Sarandë

ford focus

2 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 13:02 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 benzine 2004 pas nje aksidenti

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 10:39 Makina , Sarandë

Mercedes w204 c 220

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:28 Makina , Sarandë

shitet ose ndrohet audi a6 automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 20:56 Makina , Sarandë

Auto Murtaj

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 17:41 Makina , Sarandë

Shitet toyota 4runner

5 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 21:57 Makina , Sarandë

Okazion,Shitet ose Ndrrohet

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Sht 21:43 Makina , Sarandë

Golf 4 1.6 gaz/benzin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 13:03 Makina , Sarandë

Shitet ne super gjendje

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 21:24 Makina , Sarandë

Golf 5 plus me i bukuri ne llojine vet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 20:55 Makina , Sarandë

E klas 220 naft viti 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 20:54 Makina , Sarandë

Toyota Rav4

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 13:32 Makina , Sarandë

Toyota yaris 1.4 naft 6+R

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 09:12 Makina , Sarandë

golf 4

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 06:01 Makina , Sarandë

Nissan Navara D22 2006

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 21:42 Makina , Sarandë

Shitet rav4 okazion

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 17:22 Makina , Sarandë

Nderrim + -

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 14:52 Makina , Sarandë

Fiat 500

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione