Mercedes | Sarandë | Automjete | Makina

Toyota , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:57 ,

Mercedes Benz C-class 220

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 ,

Mercedes Benz C-class 200

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:35 ,

W123

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:32 ,

Mercedes Benz B class Gaz/Benzine 2006 Shitet ose ndrohet.

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:24 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:38 ,

MERCEDES C 220 CDI LOK AMG

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:46 ,

Mercedes E270 viti 2001 mundesi nderimi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 00:22 ,

Mercedes benz EVO 320. (Pa taks) OKAZION

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 03:57 ,

Mercedes CLS 320 dizel

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:42 ,

Mercedes Benz C250 4-Matic

11 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 10:23 ,

Mercedes C320 sport edition

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 12:57 ,

SHITET MERCEDES BENZ 611

400 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 19:26 ,

�� MERCEDES C CLASE SPORT EDITION

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 20:39 ,

Shitet makine mercedes

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 11:37 ,

Mercedes Benz 3950

3 950 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Pri 19:04 ,

Mercedes Benz

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 11:03 ,

Mercedes A class

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 20:53 ,

SHITET MERCEDES BENZ R 320 CDI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 15:52 ,

Mercedes-benz Avantgarde 250 turbo

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 14:51 ,

Mercedes Benz E 220 CDI, KLIMA, viti 2001.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 16:11 ,

Benc 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 21:00 ,

Mercedes Benz C Class 220

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 15:37 ,

GLE 350 super okazion

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 01:12 ,

Mercedes benz

3 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 18:46 ,

Mercedes benz c220cdi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:41 ,

Mercedes benz vaneo 1.7

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 14:28 ,

Shitet autobus Mercedes Benx 303

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
21 Mar 10:25 ,

MERCEDES BENZ C200

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:56 ,

Mercedes Benz CLS 320 CDI

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 19:51 ,

Mercedes Benz S Look 2012 AMG & NDROHET

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:04 ,

8499€ Okazion 2010 Mercedes Vito Mixto 5+1 ATP

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 19:50 ,

MERCEDEZ BENZ

420 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 15:52 ,

Mercedez-benz S 320 look 2012 AMG line

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 11:41 ,

Mercedes GL AMG Full Extra

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 20:24 ,

✅Mercedes benz B200 CDI FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:29 ,

Shitet Mercedes C220 Manual 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 07:48 ,

Toyota Corolla 1.4 automatike nafte - full option 1/1

9 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 13:58 ,

SHITET MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI AUTOMATIK

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 16:00 ,

Okazion w203

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 08:16 ,

220 cdi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 13:59 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 14:16 ,

Mercedes C250 dizel

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 10:11 ,

Mercedes Benz E-class 270

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 09:36 ,

Shitet

7 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 12:42 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 10:21 ,

Mercedes A Clas 180 OKAZIONN

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 10:20 ,

Mercedes Evo automat & nderohet Okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 18:39 ,

Shitet c klas 250 i thjeshte

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione