Okazion | Sarandë | Automjete | Makina

Toyota , 33
Opel , 20
Audi , 20
BMW , 17
Ford , 17
Smart , 10
Fiat , 7
Citroën , 7
Renault , 7
Peugeot , 6
Seat , 4
Suzuki , 3
Hyundai , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
MINI , 1
Kia , 1
Volvo , 1
Jeep , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Makina | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:55 ,

Okazion bmw x5 .......

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:07 ,

Mercedes- Benz S320 (pa taks) OKAZION

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:06 ,

Jeep Compass okazion

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 16:17 ,

❌❌Audi Q7 OKAZION❌❌

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 04:45 ,

okazion benz evo (pa taks)

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 00:22 ,

Mercedes benz EVO 320. (Pa taks) OKAZION

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:38 ,

shitet okazion per pak dite

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:38 ,

shitet okazion per pak dite

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:38 ,

shitet okazion per pak dite

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 11:23 ,

Okazion sport edition

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 09:37 ,

Okazion Opel Corsa 1.0benzine

1 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 00:05 ,

okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Pri 16:33 ,

Land Rover Okazion

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:44 ,

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdti Okazion + Nderrim

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 06:00 ,

Super Okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 22:13 ,

okazion

2 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 20:17 ,

Okazion mundesi ndrimi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 09:27 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 22:20 ,

Shitet Okazion!

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 18:49 ,

Golf 4 Okazion

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 11:43 ,

Touran 2.0 nafte 2013 R line Okazion

10 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 15:37 ,

GLE 350 super okazion

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 10:06 ,

okazion

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 19:13 ,

OKAZION!!!!!

400 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:41 ,

Mercedes benz vaneo 1.7

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 19:04 ,

8499€ Okazion 2010 Mercedes Vito Mixto 5+1 ATP

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 16:13 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 04:34 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 21:30 ,

Super OKAZION CLK 220 cdi

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 09:51 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 17:53 ,

Shitet ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 17:32 ,

Shitet ndrrohet

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 02:31 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 11:31 ,

Okazion

109 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 20:48 ,

Okazion w204 c300

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 20:24 ,

✅Mercedes benz B200 CDI FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:58 ,

SHITET MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI AUTOMATIK

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:17 ,

Okazion per dy dite Ford 1.4 nafte

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 08:58 ,

Okazion Cmimi 2300 ero disktushe pake

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 16:00 ,

Okazion w203

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 22:21 ,

okazion

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 12:36 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 13:46 ,

Okazion Audi A3 2800€

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 15:36 ,

OKAZION

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 10:20 ,

Mercedes Evo automat & nderohet Okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 16:47 ,

Okazion cls 2009 facelift

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 10:27 ,

(OKAZION) Shitet BMW 320 2.0 nafte!

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Makina | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione