Golf | Sarandë | Automjete | Makina

Toyota , 1
Fiat , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Makina,ose vendndodhje Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Makina | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 18:56 ,

Golf VI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 19:50 ,

Golf 6 look GTI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 21:06 ,

Toyota Yaris 1.4 naft 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 15:52 ,

Volkswagen golf plus cross

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 23:44 ,

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:00 ,

Vw Golf 5 1.9 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 10:00 ,

Golf 4

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 21:25 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:18 ,

Shitet ose nderohet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 14:22 ,

Vw Golf 4 benzin 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 21:44 ,

SHITET ME BITCOIN

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 18:49 ,

Golf 4 Okazion

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 23:33 ,

golf 5 ne gjendje te mir

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 10:06 ,

GOLF 6

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 21:13 ,

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 19:50 ,

MERCEDEZ BENZ

420 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Mar 20:24 ,

✅Mercedes benz B200 CDI FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 18:53 ,

Shitet Golf 4 gaz / benzine

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:51 ,

VW Golf 4

25 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Mar 23:39 ,

Golf 4

25 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Mar 13:58 ,

SHITET MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI AUTOMATIK

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 23:15 ,

Golf 4 Sr 1.6 benzin gaz super gjendje ( shitet ose nderohet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 13:50 ,

Golf 4 1.6 benzin/gaz

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 17:29 ,

Shitet golf

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:33 ,

Shitet golf 6

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 16:22 ,

Ndrohet

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 17:04 ,

Shitet vetura Smart Fortwo Cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Jan 13:59 ,

Super okazion Shitet golf 4 1.9 nafte!

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 14:38 ,

Golf4 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 02:24 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 15:02 ,

VW Golf 4

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:21 ,

Fiat Stilo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 18:11 ,

Shes ose Nderoj

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 17:47 ,

VW Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 10:06 ,

Nderoj

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 12:12 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 21:51 ,

VW GOLF V 1.4 tsi Gt Sport 122 hp viti 2008

5 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 21:56 ,

Golf 5 1.9 naft 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 20:42 ,

GOLF 4

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Qer 20:42 ,

Okazion Golf 4

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 23:38 ,

Okazion. Golf 4

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Qer 14:26 ,

Golf IV

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 15:15 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:24 ,

Golf

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 20:52 ,

Golf

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 15:09 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 17:00 ,

VW GOLF 4

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 21:46 ,

VW Golf 6 tdi 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Makina | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione