Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Lancer

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi Lancer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Maj 18:25 ,

Mitsubishi Lancer 1.5 Benzine-Gaz, Viti 2009

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 14:15 ,

Shitet

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 10:19 ,

Shitet osé ndrohet me 190 osé 250

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 09:02 ,

Shitet dhe ndrohet me 190 osé 250

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 21:58 ,

Mitsubishi Lancer 1.29

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 07:29 ,

Okazion MITSUBISHI LANCER TAKSI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 15:52 ,

Mitsubishi lancer sportback 2.0 nafte

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 09:58 Dyqani ,

Shitur!!! Mitsubishi Lancer viti 2013

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 10:58 ,

Mitsubishi Lancer Evo X

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:29 ,

Mistubishi

400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 06:43 ,

Mistubishi

400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 11:50 ,

Mitsubishi

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Korr 07:16 ,

MITSUBISHI LANCE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Korr 22:04 ,

Mitsubishi lancer

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 11:24 ,

shitet per pjes komplet dhe jo pjes pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 10:27 ,

Shitet MITSUBISHI

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 08:39 ,

Shitet per pjes 350 euro.

555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 17:47 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 19:47 ,

Shitet Mitsubishi

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Dhj 15:33 ,

Mitsubishi lancer GL

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 13:49 ,

Shitet Mitsubishi

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Tet 08:23 ,

Mitsubishi

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 16:29 ,

shitet mitsubishi lancer viti 1972

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Sht 12:35 ,

Shes Mitsubishi

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 00:01 ,

Mitsubishi evolution X

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 00:02 ,

Mitsubishi evolution X

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 23:22 ,

Mitsubishi evolution X

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gush 09:47 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 18:50 ,

Mitsubishi Lancer 2.0 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 01:44 ,

Shes Mitsubishi Lancer evolution

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 23:19 ,

Mitsubishi Lancer evolution

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 09:16 ,

Shes Mitsubishi Lancer 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 20:27 ,

Mitsubishi lancer

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Nën 17:46 ,

pogradec lagjja1

8 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Tet 17:31 ,

Mitsubishi

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 17:31 ,

Mitsubishi

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 17:30 ,

Mitsubishi

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 15:39 ,

Mitsubishi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 17:03 ,

Mitsubishi Lancer benzin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 13:58 ,

Mitsubishi Lancer e sapo ardhur nga Gjermania

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 16:55 ,

Mitsubish lancer

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Maj 09:49 ,

MITSUBISHI LANCER

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 08:41 ,

shitet mitsubish lancer

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 10:45 ,

Shitet shum ekonomikeee 1.3 benzin

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 21:04 ,

Mitsubishi Lancer benzin+gaz

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 16:49 ,

Shitet taxi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 20:41 ,

Mitsubishi Lancer e sapo-ardhur nga Gjermania

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 14:12 ,

Mitsubishi Lancer station wagon

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 11:00 ,

OKAZION

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi Lancer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione