Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MINI Cooper ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per MINI Cooper ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej MINI Cooper me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per MINI Cooper apo modele tjera si MINI 1000, 1300, Cooper S, Cooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman, dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 00:37 ,

Mini cooper

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:47 Dyqani ,

Min cooper 1.4 naft naft

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:12 ,

Mini Cooper 2.0 Nafte Kamjo Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:55 ,

Mini Coper Viti 2012 Benzin 1.6 Automat

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:09 ,

Mini cooper 1.6

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:10 ,

Mini Coper 1.6 Bez+Gaz

2 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:46 ,

Mini Cooper

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:12 ,

Mini Cooper

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 20:54 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 09:20 ,

Mini Cooper 1,6 Benzin+Gaz viti 2010, Me defekt

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 08:59 ,

Mini Cooper Benzin-Gaz

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 17:33 ,

shitet mini cooper super gjendje

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 17:24 ,

MINI COOPER 1.6 BENZINE-GAZ

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 23:12 ,

Okazion Mini Cooper 1.4 benzin

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 14:10 ,

Shitet/ndrohet B/G

123 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 00:25 ,

Mini Cooper 1.6 benzine gas

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 23:35 ,

Shitet Okazion

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 20:25 ,

MINI cooper

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 07:45 ,

Mini cooper 1.6 benzin me dogan

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 15:46 ,

Mini, super i pastër 74000km origjinale

4 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 20:47 ,

Mini Cooper Automat B/G Nderrohet

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 16:31 ,

pjes kembimi per mini cooper 1.6 manual

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 19:33 ,

Mini Cooper 2009. 4600€

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 13:01 ,

Shitet Mini cooper

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 13:12 ,

OKAZION Mini coper me letra viti 2004

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 18:02 ,

Mini copper

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 20:46 ,

Mini cooper

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Pri 08:44 ,

Mini Cooper 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 14:28 ,

Mini Cooper 1.6 Benzine 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:00 ,

Mini Cooper okazion

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 22:41 ,

Shitet Mini Cooper

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 16:52 ,

Shes Mini Coper

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 13:47 ,

Shitet Mini 1.4 Nafte

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:33 ,

Okazion minicoper benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 08:58 ,

MINI COOPER

3 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 22:50 ,

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 18:47 ,

mini cooper 1.6 benzin gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 13:27 ,

Shitet ose nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 23:30 ,

Mini Cooper 1.6 16V

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Pri 09:45 ,

MINI COPPER 2003 AUTOMAT BENZIN-GAZ 0696874507

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 16:15 ,

Okazion Mini Cooper 1.4 benzin

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 22:53 ,

shitet ose ndereohet 1.6 benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 16:15 ,

Okazion MINI COOPER 1.6

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 14:23 ,

Mini cooper OKAZION 2200€ Gaz benzin per pak dit

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 18:16 ,

Vetem shitet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 14:08 ,

Mini cooper

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 06:10 ,

��Super Okazion Shitet Mini Cooper

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Nese jeni duke kerkuar per MINI Cooper ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej MINI Cooper ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej MINI Cooper me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per MINI Cooper nga modelet e ndryshme si: MINI 1000, 1300, Cooper S, C ooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej MINI Cooper ne shitje ne MerrJep.al.


Shit MINI Cooper ne MerrJep.al


Nese keni MINI Cooper qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione