Ford fiesta | Korçë | Automjete | Makina

Ford , 90
Toyota , 4
Audi , 3
BMW , 3
Peugeot , 2
Renault , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:26 ,

❌SHITET E-class 280 VITI 09/2005 BENZINE+GAZ/AUTOMAT❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:56 ,

❌OKAZION MERCEDES-BENZ A170 BENZIN + GAZ ����❌

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT BENZIN + GAZ ����❌

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:13 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:13 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:09 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:17 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 ,

Shitet Ford Fiesta 1.2 benzine-gaz viti 2007!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:48 ,

okazion

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:54 ,

Toyota yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 16:57 ,

Bmw 116 benzine & LPG ⛽️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 11:29 ,

❌SHITET C300 4MATIC*AMG-edition/VITI 2013/AUTOMAT❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:20 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte 2010

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:05 ,

Mercedes-Benz W212 350 CDI 4 MATIC FULL FULL EKSTRA ,OKAZION

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:43 ,

Ford Fiesta

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 09:20 ,

❌U SHIT!E-CLASS 240/BENZINE+GAZ(PRINS)/AUTOMAT/VITI 09/2005❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:11 ,

Mercedes E350 loog AMG 2009

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 14:25 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 15:49 ,

Makina ford fiesta

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:54 ,

E class 220

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 14:50 ,

Ford Fiesta 2009

3 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 11:22 ,

❌U SHIT!!! AUDI A4 2.0 TDI (nafte) *AVANT* 187.000 KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 16:26 ,

Passat 4motion 4x4 1.9tdi viti 99. Shitet ose ndrohet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:07 ,

U shit

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 22:33 ,

MAKINA NE SHITJE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 10:24 ,

Toyota yaris

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 11:55 ,

❌U SHITT!!!PEUGOET 1007 VITI 2006 AUTOMAT❌��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Shk 12:06 ,

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:15 ,

Ford fiesta

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 14:54 ,

❌U SHIT!! TOYOTA RAV4 D-4D 2.0 (nafte)4x4❌

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 11:06 ,

❌U SHIT Mercedes-Benz E-class *AVANTGARDE*edition/AUTOMAT ❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 22:08 ,

Okazion Ford Fiesta

1 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 22:00 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 16:36 ,

Shitet Ford Fiesta

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 15:17 ,

mercedes G300

18 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 22:05 ,

Shitet ford fiesta okazion 1800 euro vit 2001

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione