Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Tipo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Tipo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 19:03 ,

Fiat tipo

10 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 10:45 ,

Karrotrec iveco dayli

6 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 16:05 ,

Fiat tiopo ne shitje

7 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 19:17 ,

Shitet makina me letra per nje vit ne gjendje shum te mir me

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 08:43 ,

Fiat,tipo-1.4 ie

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Gush 08:38 ,

Shes Fiat Tipo

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 10:22 ,

Fiat Tipo Lipljan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 13:38 ,

Fiat Tipo Lipljan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Gush 11:07 ,

Fiat Tipo Lipljan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 10:40 ,

Fiat Tipo

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 16:53 ,

Fiat Tipo Okazion 350€ per 1 jave

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 18:57 ,

Super gjendjee

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 10:16 ,

Fiat Tipo

500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 20:12 ,

Fiat tipo

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Gush 09:07 ,

Fiat Tipo

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 14:22 ,

Minibus Iveco , viti 2003-2004 me dokumenta

22 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 16:37 ,

Fiat Tipo dizel

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 18:32 ,

Fiat Tipo me siguracion 80000 lek

80 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 20:09 ,

Fiat Tipo AGT 1.4

6 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 18:30 ,

Fiat-Tipo -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 02:09 ,

Fiat Tipo

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 00:30 ,

FIAT TIPO 1.3

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Pri 21:56 ,

Fiat tipo benzine 96

270 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 18:42 ,

Fiat tipo benzin 95

400 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 15:01 ,

Shes Fiat Tipo benzin 96

300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 15:38 ,

Fiat Tipo benzin -96 u shittt flm merjep.al

300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 15:14 ,

Fiat Tipo bezin -96

300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Tipo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione