Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Punto Evo Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Punto Evo | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:57 Makina , Tiranë

Fiat

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 14:54 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo 0,9 Twin Air EVO Benzine Klima 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Sht 08:49 Makina , Tiranë

Fiat Punto Evo 1.3

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 21:50 Makina , Tiranë

Fiat Punto evo 1.3

1 111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 14:12 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto Evo

5 400 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 19:55 Makina , Tiranë

Punto Evo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 15:54 Makina , Tiranë

Shitet makine Fiat punto Evo

4 300 EUR

04 Gush 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PUNTO EVO, VITI 2014, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 23:01 Makina , Tiranë

Fiat Grand Punto EVO

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 18:13 Makina , Tiranë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 08:33 Makina , Tiranë

fiat punto evolution 1.4 benzin gaz me dogan

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 15:24 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 15:10 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 21:08 Makina , Tiranë

Super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 13:16 Makina , Tiranë

Super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 16:18 Dyqani Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo 1.3

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 14:09 Makina , Tiranë

OKAZION!! Shitet Fiat Punto 2010 per arsye emrigrimi

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:53 Makina , Tiranë

Super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 14:45 Makina , Tiranë

Okazion

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 17:38 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO EVO

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 22:18 Makina , Tiranë

Punto 1.2, benzine viti 2009 okazioooooonnnnn

2 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 23:05 Makina , Tiranë

Fiat Grand Punto EVO

3 700 EUR

20 Pri 17:15 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:40 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto Evo 1.3 nafte 2011 start stop

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 16:21 Makina , Tiranë

Fiat punto evo automat

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Shk 11:54 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto Evo Nafte

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 11:32 Makina , Tiranë

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 12:16 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:13 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 07:59 Makina , Tiranë

Fiat Punto Evo

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 15:43 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 13:02 Makina , Tiranë

Fiat grande punto evoo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 14:02 Makina , Tiranë

Fiat Punto EVO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 20:24 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto EVO

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 06:44 Makina , Tiranë

Fiat punto evo 1.3 nafte

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 13:30 Makina , Tiranë

Fiat grande punto evo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 13:09 Makina , Tiranë

Fiat grande punto evo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 15:30 Makina , Tiranë

Fiat grande punto evo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 18:10 Makina , Tiranë

��Fiat Grande Punto Evo��

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 20:33 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 20:32 Makina , Tiranë

Nderrohet

3 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 13:42 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 14:58 Makina , Tiranë

Fiat Punto Evo

5 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Tet 07:52 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 21:59 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto Evo 1.3 nafte 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 17:54 Makina , Tiranë

5000Lek

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Korr 11:57 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 11:22 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 19:35 Makina , Tiranë

Fiat punto evo sport 1.4 benzin gas

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Punto Evo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione