Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez - Makina Të gjitha në Elbasan

Aixam , 2
Artega , 1
Audi , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Jeep , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

❌Okazion W204-08❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazionn W204 -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Elbasan

MERCEDEZ BENZ ML 320 NAFT FULL (zvicra)

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Elbasan

Benz 180 kompresor avangarde

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Benz C 180 benzine- gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Ml 350 Bluetec 2014

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
12 Qer 13:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Shitet Mercedez Benz C-180Kompresor

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedez benz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedez benz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 14:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedez benz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet mercedez benz w203 220

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 08:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz C class

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

shitet mercedez-benz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 00:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Mercedez-benz E-Class OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 20:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet mercedez benz

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Elbasan

Mercedez Benz 190

6 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez Benz

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 10:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazion w204 -08

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Elbasan

Mercedez Benz Sclass 320 lungo m.nderrimi

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 07:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

Mercedez b clas

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 19:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mercede Benz C Class -2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Mercedez c300

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 19:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez benz E220 okazion

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Elbasan

Shitet Mercedez Benz E Class 250 1994 Portobagazh

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Shitet Mercedez Benz c200 CDI 2006 W203

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

Mercedes Benz Cla

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Maj 04:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Elbasan

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 17:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 09:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Nderrohet me makine me te vogel

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Elbasan

Mercedez benz

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

mercedes benz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Super OKAZION URGJENT C Class 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 08:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedez Benz C 204 Benzin Gas Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez Benz shitet Nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E220cdi

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 23:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

Mercedes Benz E320 EVO

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

09 Pri 05:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Elbasan

mercedez benc

3 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez-Benz 220

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Mercedez w210

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Pri 18:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet mercedez benz

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E class 220 cdi 2005 automat full option

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Mercedez Benz C300 4 Matic w204

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mercedez Benz C 200

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 11:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

Mercedez Benz B Class 200 Nafte 0684000956

11 111 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet benz mercedez

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Elbasan

Okazion Mercedes Benz

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 09:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

W203 ne shitje

4 600 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Okazion mercedez benz C200 Kompresor

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione