Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skoda | Durrës | Automjete | Makina

Škoda , 180
Volvo , 121
Ford , 43
Audi , 31
BMW , 29
Fiat , 16
Opel , 11
Toyota , 11
Nissan , 9
Citroën , 6
Mazda , 5
Peugeot , 4
Smart , 4
Chrysler , 3
Dodge , 3
Honda , 3
Renault , 3
Ssangyong , 3
Acura , 2
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Lincoln , 2
MINI , 2
Seat , 2
Cadillac , 1
Daihatsu , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skoda,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skoda Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:51
Linku:
Makina , Durrës

SHITET MERCEDES BENZ E250 w212

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 19:45 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte Auris Viti 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:36 Makina , Durrës

mercedes w123

4 200 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:38 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Audi A7 me letra super gjendje , me benzine

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cls 500 Benzin Gaz Nga zvicra

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 Benzine Nga Zvicra me Dogane

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazionnnnn

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Bmw Seria 5 , 528 xi Benzin Gaz

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Mercedes Benz S350 L me nafte super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 xdrive full okazion me dogane !

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cls 2012 Benzine Look BRABUS

17 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 Makina , Durrës

Skoda Romster 1.2 Benzin-Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 Makina , Durrës

Ml320 Bluetec

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Makina , Durrës

Ml550 Benzin Gaz 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Makina , Durrës

Ml350 Bluetec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 Makina , Durrës

Ford C-MAX 1.8 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:09 Makina , Durrës

Okazion per kesh Dodge Charger Pa Takse Luksi

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:09 Makina , Durrës

OKAZION per kesh SLK 350 Super Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:09 Makina , Durrës

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:09 Makina , Durrës

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:09 Makina , Durrës

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:55 Makina , Durrës

audi a2 1.4tdi

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:13 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 203 AUTOMAT 2.2 NAFTE VITI 2001 ME DOKUMENTA P

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE MANUAL SAPO TARGUAR

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOKUME SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:08 Dyqani Makina , Durrës

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FORD CMAX NAFTE 1.6 VITI 2010 ME DOKUMENTA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Makina , Durrës

Smart 700 benzin automat

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:29 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-200 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:03 Makina , Durrës

Bmw 528 Xi Benzin Gaz me letra Okazion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Makina , Durrës

Skoda octavia 1.9 tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 Makina , Durrës

NOIZY MAYBACH S 500 BENZIN 2015 LUNGO MEGA FULL

89 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:25 Makina , Durrës

EVO 320 NAFT 2008 4x4 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Durrës

C 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

Skoda citigo benzin gaz manual

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skoda | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione