Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Sirion

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daihatsu Sirion | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:14 Dyqani ,

Daihatsu Sirion Automat

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Maj 11:06 ,

daihatsu siron 1.3 benzin-gaz 4WD

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 09:47 ,

DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 15:52 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

2 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 15:52 ,

Autoveture ne gjendje perfekte

2 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 15:52 ,

Autoveture ne gjendje perfekte

2 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 15:42 ,

DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 12:07 ,

Daihatsu Sirion 1.3 benzine / gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 09:00 ,

DAIHATSU-SERION-100CC-BENZIN-GAZ-MANUAL-VITI-2008-NE GJENDJE

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 17:40 ,

Daihatsu

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 19:14 ,

Daihatsu

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 17:41 ,

Daihatsu

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 09:16 ,

Daihatsu Sirion 1.3 BENZIN/GAZ

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 19:15 ,

DAIHATSU (makine japoneze)

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 11:25 ,

Daihatsu Sirion

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:55 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 09:02 ,

bezin gaz 1.3 Automat

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 01:12 ,

OKAZION !! DAIHATSU SIRION 1.0 BENZIN + GAZ VITI 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 22:26 ,

Daihatsu

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 23:42 ,

Daihatsu Sirion 2012

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Gush 13:12 ,

ne gjendje te mir

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 17:46 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 09:09 ,

Shitet, Automat, 1.3 benzin 3300 euro

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 13:30 ,

OKAZIONNN DAIHATSU SIRION 1.0 AUTOMAT 2002 1900 €

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 11:02 ,

Shitet Toyota Yaris benzin gaz

2 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 17:11 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 18:18 ,

Okazion Daihatsu Sirion 1.3 Benzin shum Ekonomike

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 21:16 ,

Shitet

123 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 10:53 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 10:06 ,

Daihatsu

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 21:43 ,

Diahastu Sirion

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 18:46 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 12:44 ,

OKAZION SHITET DAIHASU SIRION VITI 2005.AUTOMATIKE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 00:07 ,

��OKAZIOOON��

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 16:51 ,

DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN SPORT 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 10:50 ,

Ne gjendje shume te mire

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 01:06 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 17:46 ,

Daihatsu benzin gas

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 11:33 ,

Daihatsu

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Tet 14:01 ,

Shitet makine

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 20:15 ,

Daihatsu Sirion

450 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 00:16 ,

Okazion .Daihatsu Sirion

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 13:42 ,

daihatsu sirion

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Korr 11:50 ,

Daihatsu 1.3 benzin gaz viti 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Pri 13:45 ,

Benzine gaz

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Tet 10:22 ,

DAIHATSU SIRIO

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 14:54 ,

DAIHATSU SIRINO

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Sht 20:02 ,

pjes dahiatsu sirion

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 10:15 ,

DAIHATSU SIRIO

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 12:41 ,

OKAZION ^^^DAIHATSU SIRIO

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daihatsu Sirion | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione