Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daihatsu Të gjitha në Shqipëria

Applause , 4
Charade , 5
Charmant , 5
Copen , 4
Cuore , 59
Hijet , 36
MATERIA , 15
Move , 5
Sirion , 87
Terios , 125
TREVIS , 7
YRV , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daihatsu | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Daihatsu Siron 4x4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Daihatsu Siron 4x4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:47 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Shitet 0673422422

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:38 Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Tiranë

Okazion Daihatsu Materia 2009 Automatike 1.5 Benzine

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

Auto fortuzi

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:59 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Durrës

Daihatsu Terios Automatike ����

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Durrës

DAIHATSU 1.3,,,BENZIN +GAZ..STAG..MATERIA.,2010,,AUTOMAT,,,

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 21:06 Makina  ·  Daihatsu  ·  TREVIS  ·  Tiranë

OKAZION!!! Daihatsu Trevis Automatik 1.0 Klima

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 10:18 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Kucovë

daihatsu sirion

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 18:02 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Korçë

��DAIHATSU TERIOS

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 12:16 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Kucovë

daihatsu sirion

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 22:57 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Elbasan

1.3 benzin/gas 4x4 2007

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:47 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Lushnjë

DAIHATSU SIRION 1000 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 13:20 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Fier

DAIHATSU TERIOS 4x4 / Shitet/Ndërrohet

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Kukës

PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Pri 18:00 Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Tiranë

OKAZION. Daihatsu materia.

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 15:26 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Durrës

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZINË/GAZ 4x4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 00:03 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Daihatsu Siron 4x4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Pri 18:52 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

Daihatsu Terios 1.3 benzine 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 19:33 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Tiranë

OKAZION! Shitet kamincine ne gjendje te mire.

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Pri 21:23 Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Tiranë

Daihatsu Materia 1.5 Automatik ( Toyota bB)

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Shk 19:29 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Shitet daihatsu sirion 2006 1.3 benzine automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 09:07 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Sarandë

Daihatsu Sirion Automat����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 12:58 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

Daihatsu Terios 2007 1.5 Benzin/Gaz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 12:53 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Durrës

❗️OKAZION❗️KAMIONÇINE DAIHATSU

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:28 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Durrës

❗️OKAZION❗️KAMIONÇINE DAIHATSU

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 17:44 Makina  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet makina

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 18:55 Makina  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Daihatsu

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 07:53 Makina  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Sarandë

Daihatsu

2 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 10:13 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Durrës

❗️SHITET DIHATSU SIRION 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT❗️

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 09:44 Makina  ·  Daihatsu  ·  Cuore  ·  Tiranë

Shitet makina

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Nën 07:27 Makina  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Vlorë

okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 19:44 Makina  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Daihatsu

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 11:35 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Shkodër

DAIHATSU SIRION 1.3 Benzin -07 ����

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 15:06 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Elbasan

daihatsu siron 1.3 benzin-gaz 4WD

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:39 Makina  ·  Daihatsu  ·  TREVIS  ·  Tiranë

Shitet makine ne gjendje shume te mire

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 15:33 Makina  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Daihatsu

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 23:09 Makina  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Daihatsu

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 09:13 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Durrës

��️AUTOMAT��️

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 14:51 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Tiranë

Shitet super mjet Daihatsu Hijet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 22:06 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Tiranë

OKAZJON

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 13:51 Makina  ·  Daihatsu  ·  Move  ·  Elbasan

Shitet Daihatsu 900cc super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 20:04 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Tiranë

Shitet daihatsu hijet okazion 4000

4 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:37 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMAT 4X4 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 21:22 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Pogradec

Shitet makina

5 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 11:46 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pogradec

Dahiatsu

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 10:46 Makina  ·  Daihatsu  ·  Applause  ·  Pogradec

Okazion

11 233 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 21:30 Makina  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Elbasan

Shitet daihatsu hiyet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 10:08 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

Shitet makina ne gjendje perfekte Benzin gaz OKAZION 5500€

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 08:19 Makina  ·  Daihatsu  ·  Cuore  ·  Korçë

2000 euro 2007

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:48 Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Tiranë

Diahtst 1.5 b+g automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daihatsu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione