Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daewoo Të gjitha në Shqipëria

Espero , 8
Evanda , 5
Kalos , 29
Korando , 8
Lacetti , 5
Lanos , 84
Leganza , 2
Matiz , 275
Musso , 12
Nexia , 4
Nubira , 20
Racer , 1
Rezzo , 1
Tacuma , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daewoo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 08:39 Makina , Lushnjë

��DR2 1.3 benzin-gaz ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Sht 22:08 Makina , Tiranë

��OKAZION��✅️Daewoo Lanos 1.4 Benzine✅️

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 19:45 Makina , Korçë

Daewoo Matiz

140 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 08:59 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 14:29 Makina , Durrës

Daivoo

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 18:08 Makina , Fier

Dajvu

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 14:32 Makina , Tiranë

Shitet Daewoo Matiz nga Geni

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 20:45 Makina , Kurbin

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 12:16 Makina , Krujë

Okazion 600 euro

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 19:15 Makina , Elbasan

Me letra te prera

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 09:42 Makina , Korçë

Daewoo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 07:08 Makina , Berat

Daewo.

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:48 Makina , Korçë

Shitet dawvoo nubira viti 200 benzin+gaz

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 21:06 Makina , Fier

Darwoo Lanos 2002 benzine

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:26 Makina , Korçë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 11:47 Makina , Tepelenë

shitet daewoo matiz

12 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 11:47 Makina , Tepelenë

shitet daewoo matiz

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 13:48 Makina , Tepelenë

Shitet daewoo matiz

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 21:33 Makina , Kavajë

Daewoo Matiz

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 17:48 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 11:34 Makina , Durrës

Chevrolet (daewoo) KALOS

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 12:53 Makina , Korçë

Daewoo matiz 800 cc gaz-benzine 1500 € viti 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Dhj 08:08 Makina , Korçë

Okazjon

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:54 Makina , Korçë

Shitet daewo

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 09:27 Makina , Durrës

����Shitet per pjese DAEWOO MATIZ����

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 13:08 Makina , Durrës

Makin Okazion Benzin Gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 14:11 Makina , Tiranë

Daewoo nubira

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 15:46 Makina , Kavajë

Shitet Daevu 1000 euro!!!

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Gush 23:25 Makina , Durrës

Daewoo Matiz

1 000 EUR

27 Gush 18:58 Makina , Tiranë

Shitet

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Gush 17:50 Makina , Tiranë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 17:34 Makina , Tiranë

Makina

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 19:40 Makina , Tiranë

Kamioncine ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Korr 12:33 Makina , Kavajë

Makina me qera

20 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Qer 16:42 Makina , Tiranë

Daewoo Matiz 0.8 benzin 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 12:05 Makina , Gjirokastër

OKAZION

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 21:22 Makina , Lezhë

Qerri Q.Q pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 15:10 Makina , Berat

Daewoo Matiz

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 22:11 Makina , Kavajë

Daewoo Matiz 800 benzin suçer gjendje

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 21:11 Makina , Vlorë

Daewo kalos

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 02:41 Makina , Tiranë

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 Makina , Tiranë

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 Makina , Tiranë

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 Makina , Tiranë

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 Makina , Tiranë

Super Okazion!!!!!!!! Shitet Daewoo Matiz

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 Makina , Tiranë

Shitet Daewoo Matiz OKAZION

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 Makina , Tiranë

Geni

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 20:16 Makina , Tiranë

Shes Daewoo!

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Jan 12:47 Makina , Durrës

IVECO FUGON

4 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 18:26 Makina , Tiranë

800 euro

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daewoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione