Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Seri 6

628 , 2
630 , 37
633 , 2
635 , 19
640 , 47
645 , 56
650 , 27

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:23 ,

Bmw Seria 6

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:53 ,

Okazion bmw 640 cabrio

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:50 ,

OKAZION SHITET BMW 640d GRAND COUPE FULL NGA ZURICH CH

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:14 Dyqani ,

Bmw Seria 6 635d

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 17:43 ,

Shitet makin bmw seria 6 gran coupe hamann

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 07:46 ,

BMW 640 grancoupe 2016 nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 01:43 ,

Benzin Gaz

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 00:55 ,

BMW 650i

26 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 00:16 ,

BMW Seria 6

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Pri 09:52 ,

Bmw650

26 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 22:06 ,

Benzin Gaz

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:59 ,

Marka: BMW Kategoria: GrandCoupe Modelet: Seria 6, Paketa M

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Mar 02:42 ,

Shitet BMW seria 6

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 00:33 ,

Bmw 640 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 22:34 ,

BMW SERIA 640 2015 Mundesi Nderrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 22:30 ,

BMW 640 GRAND COUPE MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 00:47 ,

SHITET BMW 640D

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 00:44 ,

BMW Seria 6

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 16:35 ,

BMW 635d

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 03:17 ,

Bmw seria 6

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 19:49 ,

�� -BMW-SERIA-6 ��

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 08:57 ,

BMW 640d Coupe - 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 16:30 ,

Shitet&Nderrohet Bmw 645Ci 4.4 Gaz+Benzine Automatike Viti 2

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 15:52 ,

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 02:41 ,

BMW 640D Coupe/NAV-PRO/LEDER/XENON/PANO/HuD/RFK/VOLL

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Nën 22:38 ,

BMW 640i

22 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 22:30 ,

Bmw 635D Automat

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:23 ,

Bmw 650i

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Sht 15:56 ,

bmw m6

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 12:52 ,

BMW 640i 2013 Shitet

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 10:23 ,

Bmw 640 D Mundesi Ndrimi Me GLE Coupe

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 12:06 ,

Bmw seria 6

111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:15 ,

Bmw 645 seria 6

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 01:14 ,

BMW Seri 6

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 17:32 ,

Bmw seria 6 645ci

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 08:43 ,

Bmw seria 6

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:55 ,

Bmw 640i Cabrio 27 000€ I Diskutushem

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Korr 21:23 ,

Shitet/Ndrrohet BMW SERIE 6 2016

53 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Korr 17:03 ,

Full BMW

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 09:21 ,

BMW 640d 230KW-313PS TWIN TURBO FULL OPSIONE / 2013��������

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 12:10 ,

OKAZION!!!!Bmw M6 fabrike 650 benzine

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 16:11 ,

Bmw Seria 6 645ci

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:10 ,

BMW 630i ���� Okazion ❗️❗️ Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 17:00 ,

U shit flm

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 15:00 ,

Bmw 630i e63 M Look

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 13:58 ,

BMW 640d 230KW-313PS BI TURBO - LANE ASIST AMBIENT LIGHT HUD

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 09:38 ,

BMW 630I E63 ne Shitje ! Perfekte! Okazion!

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 19:19 ,

Bmw 630 shitet nderroet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 09:44 ,

Shitet BMW

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 20:40 ,

Shitet BMW

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione