Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rs6 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 119
BMW , 14
Fiat , 3
Smart , 2
Bentley , 1
Cadillac , 1
Ferrari , 1
Hyundai , 1
Infiniti , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rs6,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rs6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:22
Linku:
Dyqani ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 19:05
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:05 ,

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:22 Dyqani ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

GL 350 FULL/OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 04:37 ,

Audi A5 3.0 quatro S-line

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 19:50 ,

Audi A6

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 10:20 Dyqani ,

AUDI A6-3.0 Diesel-BITURBO 320HP--QUATRO-LOOK RS6///-2014-

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 11:39 ,

GL 350 Bluetec/OKAZION

14 000 EUR

01 Korr 23:19 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 22:57 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:19 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:16 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:13 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 00:01 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 23:58 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 23:58 ,

Blej makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 13:34 ,

Audi RS6 V10 Biturbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 11:21 ,

Mk7 gti 2016

12 800 EUR

28 Maj 00:33 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:30 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:27 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 22:12 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 11:50 ,

Blej makina poshte tregut Max 50% KESH

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:57 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:54 ,

Blej Karrotrec Kamjon gjith llojet e makinave 50% KESH

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:51 ,

Blej MAKINA poshte tregut max 50% KESH

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 01:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon 50% cmim Posht tregut KESH ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 21:03 ,

AUDI S6 !!! 500 hp look RS6 ORIGJINALE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 13:43 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 09:05 ,

Blej MAKINA MAX50% KESH posht tregut

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 19:25 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 19:25 ,

Rent a Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 17:59 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 02:33 ,

Blej Makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 12:19 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 12:15 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 21:58 ,

Rent a Car Vetura me Qera

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:22 ,

Rent a Car Vetura me Qera

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 13:56 ,

audi a7 tdi

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:08 ,

Bmw Seria 3

16 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 13:40 ,

Audi A6 look komplet Rs6

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 03:34 ,

Blej Makina poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 21:01 ,

Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 23:24 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:33 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:33 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 22:33 ,

Rent a car Makina me Qera

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 19:13 ,

Audi A6

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 04:37 ,

Bmw 520 Viti 2012 2.0 Nafte Automat Per pjes kembimi 7500€

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rs6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Rs6 Rs6 Rs6 rs6 RS6 RS6 Rs6 Rs6 Rs6 Rs6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione