Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S320 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1268
Audi , 86
BMW , 52
Ford , 42
Toyota , 36
Opel , 21
Porsche , 9
Renault , 9
Citroën , 8
Fiat , 8
Nissan , 7
Smart , 7
Volvo , 7
Honda , 6
Peugeot , 5
Seat , 5
Chrysler , 4
Hyundai , 4
Škoda , 4
Chevrolet , 3
Lancia , 2
Mazda , 2
Ssangyong , 2
Daihatsu , 1
Lexus , 1
Lincoln , 1
MINI , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S320,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj S320 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:01
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:12 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:12 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:12 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:12 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:12 ,

�� Mercedes-Benz GLC300 ��

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:12 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:12 ,

Shitet S320 Nafte Automat viti 10/2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18 ,

Seat ibiza 1,2 naft 2011 start stop

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:24 Dyqani ,

E cklas 220 cdi 0692606999

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:06 ,

AUDI A 4 BENZIN GAZ 3.0 KABRIOLET SUPER FULLLLLLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

❌ bmw x6 m50d carbon pack viti 2015 Full❌

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:57 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

Audi A4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:08 ,

Fiat Bravo

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:08 ,

Audi A8

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:35 ,

C300 2012 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:35 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:30 ,

Opel Astra 1.9 nafte 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:30 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:30 ,

Mercedes Benz GL 350

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

VW Touran Highline

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

A-CLASS 180 AVANGARD

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

Ford S-MAX

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30 ,

A-CLASS SPECIAL EDITION

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:30 ,

Audi A4 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:30 ,

Mercedes S-CLASS W221 4 MATIC (4×4)

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:27 ,

Citroen C3 Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

Audi A5 S-Line

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:14 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:14 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:05 ,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

OKAZION Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:01 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31
Linku:
,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Audi Q3 45tfsi premium plus

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:05 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:05 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:05 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:05 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S320 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

S320 S320 S320 S320 s320 s320 S320 S320 S320 S320

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione