Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cabrio - Makina Të gjitha në Shqipëria

Smart , 156
BMW , 134
Audi , 57
Peugeot , 54
Renault , 52
Opel , 19
Land Rover , 13
MINI , 13
Fiat , 12
Ford , 11
Nissan , 11
Citroën , 9
Suzuki , 7
Jeep , 6
Saab , 5
Chrysler , 3
Jaguar , 2
Porsche , 2
Alpina , 1
Bentley , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Mazda , 1
MG , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cabrio,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cabrio Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 10:06
Linku:
Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:11 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

!!! OKAZION !!! BMW 320CD E46 CABRIO MANUAL 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:46 Makina , Durrës

BMW Seria 6 40i xDrive

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:43 Makina , Durrës

BMW Seria 6 40i 2015

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:20 Makina , Durrës

Audi A5 Premium Plus Cabrio 2.0 TFSI Quattro 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 16:10 Makina , Tiranë

OKAZION PEUGEOT 308cc CABRIO 1.6 BENZIN 2009 AUTOMAT ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:38 Makina , Durrës

FIAT 124 SPIDER PININFARINA 1984 KABRIOLET

15 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:42 Makina , Durrës

Bmw e36 cabrio

3 299 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:58 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen New Beetle 1.9 tdi 105 cv Cabrio

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 12:27 Makina , Elbasan

Alfa spider cabrio

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 10:43 Makina , Korçë

Jeep Wrangler

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 10:06 Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 03:57 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Cabrio sapoardhur nga Zvicra����

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 19:09 Makina , Fier

Okazion shitet per asrsye mosperdorimi

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 04:01 Makina , Tiranë

ABARTH 595 COMPETIZIONE AUTOMATIK KABRIO

14 900 EUR

26 Maj 14:39 Makina , Lushnjë

Shitet

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 07:53 Makina , Durrës

Wv eos 2.0 TDI Cabrio

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
25 Maj 11:21 Makina , Tiranë

BMW 2.5 BENZINE/GAZ ITALIE CABRIO

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Maj 03:04 Makina , Fier

Okazion

5 800 EUR

22 Maj 14:12 Makina , Berat

Opel tigra cabrio 1,3 naft 06

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 14:55 Makina , Lushnjë

Peugeot 308cc cabrio 1.6 benzin 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 19:36 Makina , Berat

bmw

6 500 EUR

13 Maj 17:26 Makina , Durrës

Shitet clk 208 cabrio 200 kompresor

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 19:26 Makina , Tiranë

Bmw E93 Cabrio

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 22:43 Makina , Tiranë

Pezho cabrio

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Maj 22:45 Makina , Tiranë

Z4 Okazion

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 11:29 Makina , Shkodër

kerkoj te blej alfa spider cabrio

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 23:27 Makina , Tiranë

�� BMW Seria 4 Convertible 3.0 Nafte ��

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 08:44 Makina , Tiranë

Shitet CLK 230 w 208

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 09:36 Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:05 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes-Benz SL350 Viti Prodhimit Fundi 2002 3.5 Benz

18 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 17:09 Makina , Tiranë

Audi A5 Cabrio

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 10:04 Makina , Shkodër

E KLASS CABRIO 2012 2.5NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 09:55 Makina , Tiranë

Shitet Bmw Z4 Cabrio

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 12:14 Makina , Kukës

Bmw 320ci Cabrio

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:29 Makina , Durrës

Jaguar xjs cabrio

20 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Mar 12:36 Makina , Elbasan

E36 cabrio okazion

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 00:32 Makina , Elbasan

e36 bmw cabrio

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 00:51 Makina , Durrës

shitet slk cabrio

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 13:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Fiat 500 Cabrio viti 2012 0.9 T 105cv

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Mar 11:45 Makina , Tiranë

��OKAZION�� BMW CABRIO 2017 SERIA 4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 20:30 Makina , Tiranë

������ SUPER SMART ������

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 12:25 Dyqani Makina , Kavajë

PEUGEOT 206CC CABRIO

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 23:10 Makina , Tiranë

Peugeot 308 cc cabriolet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 09:41 Makina , Tiranë

Okazion Shitet ose Nderrohet

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:09 Makina , Tiranë

Opel Astra G Cabrio

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 18:10 Makina , Tiranë

Shitet “ Mercedes-Benz E350 CDI V6 CABRIO ”

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 13:25 Makina , Tiranë

Smart fortwo cabrio 700Benzin

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 22:26 Makina , Elbasan

E36 bmw 318i cabrio

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 18:10 Makina , Kukës

peugeot 307 cabrio

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cabrio | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione