Pasat cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 6
BMW , 3
Fiat , 3
Toyota , 2
Citroën , 2
Nissan , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat cc,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat cc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:38 ,

OKAZION....SHITET PASAT CC “Rline”Nafte....

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:28 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:50 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:27 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:38 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:53 ,

��OKAZIONNN MUNDESI NDERRIMI�� VW PASSAT CC 2.0 TFSI

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:32 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:04 ,

Passat cc

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:45 ,

VW Pasat CC Automat 2.0 Naft 2010 Viti

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 18:52 Dyqani ,

Shitet ose nderrohet. ml 2012 blutec 140000km Autovip.al.

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 18:51 Dyqani ,

Pasat c.c 2013 2.0 benzin. Okazion 9990€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 09:49 ,

Shitet pasat cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 00:45 ,

shitet

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:50 ,

Toyota Land Cruiser 150 Prado

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 20:04 ,

Shitet pasat cc

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 12:23 ,

Pasat cc

7 700 EUR

05 Pri 17:22 ,

Pasat cc

9 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 16:11 ,

vw pasat cc 2.0t 6.000€❌OKAZION❌

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 08:06 ,

Shitet ose nderrohet

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 17:46 ,

shitet

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 08:54 ,

Passat

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 12:42 ,

Audi A8 Look S8

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 18:07 ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI wagon

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 16:11 ,

Pasat cc full option

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 09:58 ,

Pasat cc

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 09:49 ,

OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 09:49 ,

Blejme Makina Me Cmime Te Arsyeshme ��!!!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 00:12 ,

❌Passat ❌Ndrohet 2012 ❌ ❌face lift❌ Automat❌

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:01 ,

Shitet pasat cc extra full

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 08:44 ,

VW PASAT CC 2.0 benzine.mundesi nderrimi

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 22:32 ,

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 13:07 ,

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 22:51 ,

pasat cc 1.8 tsi 7400 ero

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 15:58 ,

Mercedes benz Cla 250

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 01:56 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 07:51 ,

SHITET/NDROHET PASAT CC

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 12:20 ,

Pasat CC

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 09:52 ,

Pasat CC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:20 ,

SHITET PASAT CC 2.0 NAFTE AUTOMAT SUPER

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 11:30 ,

Shitet pasat cc viti 2013 okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 08:46 ,

Mercedes Benz ML 350 AMG Line 2013 - Panorama - FULL Option

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 05:30 ,

���� Mercedes Benz C300 4matic 2011. Look AMG

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 11:54 ,

Pasat CC

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Jan 10:11 ,

Pasat cc okazion

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 07:47 ,

Pasat CC

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat cc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione