Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Seri 4

418 , 1
420 , 21
425 , 10
428 , 20
430 , 7
435 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:01 ,

OKAZIONNN SHITET BMW 428i COUPE LOOK M 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 14:47 ,

BMW

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 13:20 ,

seria 4 coupe

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Maj 14:37 ,

seria 4 coupe

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Maj 10:56 ,

BMW 428 CONVERTIBLE

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 10:17 ,

BMW seia 4

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 10:17 ,

BMW seia 4

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 10:17 ,

BMW seia 4

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 10:17 ,

BMW seria 4

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 10:17 ,

BMW seria 4

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 10:17 ,

BMW seria 4

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 16:53 ,

BMW seria 4

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 16:52 ,

BMW seia 4

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 16:11 ,

Bmw 425d

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 14:59 ,

Shitet makine BMW 420d Gran Coupe

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 09:10 ,

Shitet ose nderrohet

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 13:46 Dyqani ,

BMW seria 4 430i 2017 2.0 twinturbo

21 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 18:13 ,

BMW 420d automat 8st-Mpaket-LED-navi prof-NEW

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 16:36 ,

Shitet Bmw 428i coupe Look M 2015

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 16:28 ,

Shitet Bmw 428i coupe Look M 2015

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 16:20 ,

Shitet Bmw 428i coupe Look M 2015

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Dhj 21:09 ,

BMW 420d automat 8st-Mpaket-LED-navi prof-NEW

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 09:03 ,

Bmw 4,4 okazion

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Nën 06:45 ,

BMW 420i M sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Nën 21:02 ,

BMW Seria 7

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 11:11 ,

BMW 420d automat 8st-Mpaket-LED-navi

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 18:10 ,

Shitet

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 16:13 ,

BMW

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Sht 16:38 ,

SHITET BMW 420 XDRIVE TE 2015

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Sht 11:42 ,

Bmw seria 7 benzin gaz Automat viti 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 14:05 ,

BMW 420 Luxury grand coupe

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Sht 09:15 ,

��Bmw seria 7 benzin gaz Automat viti 2002��

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 18:42 ,

BMW Coupe 420d Steptronic ������������

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 21:34 ,

Bmw 420d X-drive Grand Cupe Pa Dogan ����

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 13:55 ,

Bmw M4

48 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Qer 19:57 ,

Bmw 430

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 13:22 ,

Bmw 430d gran coupe

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:44 ,

Bmw 430 kabrio

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 21:18 ,

bmw 425

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 10:48 ,

Bmw

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 21:37 ,

Bmw Xdrive

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Dhj 20:20 ,

shitet bmw 425 D

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 03:26 ,

shitet bmw 425 218caval

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 03:26 ,

shitet bmw 425 218caval

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 03:26 ,

shitet bmw 425 218caval

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 18:17 ,

shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 14:55 ,

BMW seria 428i Okazion

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Tet 14:34 ,

Bmw

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Sht 18:11 ,

BMW 420d Xdrive ������������

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione