Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

itali | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1147
Ford , 725
Audi , 519
Opel , 442
Fiat , 392
BMW , 384
Toyota , 189
Renault , 176
Citroën , 154
Peugeot , 150
Alfa Romeo , 96
Land Rover , 89
Nissan , 79
Seat , 68
Hyundai , 60
Jaguar , 56
Lancia , 56
Chevrolet , 53
MINI , 46
Smart , 43
Mitsubishi , 40
Škoda , 38
Volvo , 37
Kia , 34
Suzuki , 31
Honda , 28
Mazda , 24
Jeep , 20
Porsche , 20
Chrysler , 15
Ssangyong , 14
Rover , 10
Saab , 9
Maserati , 6
Dodge , 4
Subaru , 4
Dacia , 2
Acura , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Infiniti , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe itali,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj itali Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 19:28
Linku:
,

AUDI A5 2.0 TFSI Quattro

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12
Linku:
Dyqani ,

Citroen Nemo viti 2014 1.3 hdi

6 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:12
Linku:
Dyqani ,

Renault Grand Scenic viti 2010 1.5 dci

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 21:09
Linku:
,

Citroen C4 1.6 Naft automat Okazion

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12
Linku:
Dyqani ,

Toyota Corolla Verso viti 2011 2.0 D

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 18:58 ,

Golf-5 Benzin-Gaz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 ,

Mercedes Benz CLS 320 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:22 ,

Reno 21 viti 1989 1.4 benzine

111 111 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:22 ,

❌️OKAZION❌️ Alfa Romeo Giuletta Automatike,Gaz/Benzin

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:05 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:44 ,

ML 6.3 AMG

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

E 550 ❗️Super Full ❗️

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

Mercedes Benz E 550

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins viti 09

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:32 ,

•Seat Altea 1.6 Benzinë/Gaz•

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:23 ,

Shitet VW Golf 4 1.6 Benzin Gaz

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

Toyota Corolla Verso 2005 Benzin Gaz 1.6

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

Fiat grande punto

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:22 ,

Citroen C4 Benzin Gaz 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:00 ,

Hyundai 2007 1.2 Gas-Benzine

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:59 ,

FIAT PANDA 2016- BENZINE OSE NDRRIM

5 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:30 ,

Golf 5 Benzin Gaz 2007 Me Dogan 3999€ i diskutueshem

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ - MANUAL

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Mercedes Benz CLS 320 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:09 ,

Jeep Patriot 2010 2.0 tdi Limited Edition

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

alfa romeo gt

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Fiesta 1.2benzin-gaz

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 Dyqani ,

Opel Zafira viti 2007 1.9 cdti

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:10 ,

SHITET OKAZION Ford-fiesta 1.2 benzin gaz 2012

3 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:10 ,

OKAZION FORD FIESTA 1.2 BENZIN GAZ 2012

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:01 ,

seat benzin+Gaz viti 2006 e sapo Ardhru me dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:52 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin Gas 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:26 Dyqani ,

U SHIT Peugeot 308 viti 2011 1.6 HDi 112CV CC

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Bmw X3 2.0 D viti 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Fiat 500 Cabrio viti 2012 0.9 T 105cv

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Land Rover Freelander viti 2009 2.2 TD4

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Opel Mokka 4x4 viti 2013 1.7 cdti 130 cv

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 CDTI 4WD

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 V6 crd

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Ford Kuga Titanium 2.0 tdci

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Mercedes-Benz CLS 350 CDI

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Fiat Sedici viti 2011 1.6 benzin-gas

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Volvo XC90 2.4 D

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:15 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

10 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Ford S Max Titanium 2.5T 220 cv

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Opel Corsa 5p

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Opel Agila viti 2009 1.2 benzin-gas

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Chevrolet Matiz viti 2009 800cc benzin-gas

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Citroen Nemo viti 2014 1.3 hdi

6 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Ford S-Max 2.0 tdci

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Toyota Corolla Verso viti 2011 2.0 D

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Renault Grand Scenic viti 2010 1.5 dci

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj itali | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione