Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 320 - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 2843
Audi , 337
Volvo , 143
Ford , 139
Toyota , 87
Land Rover , 75
Opel , 62
Fiat , 60
Peugeot , 26
Porsche , 26
Citroën , 25
Renault , 25
Nissan , 21
Seat , 20
Smart , 16
Škoda , 13
Hyundai , 13
Mitsubishi , 10
Jeep , 9
Chevrolet , 9
Jaguar , 8
Honda , 8
Mazda , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Ssangyong , 5
Saab , 5
Suzuki , 4
Hummer , 4
Dodge , 4
BAIC , 3
Subaru , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 320,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 320 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 01:49 Makina , Korçë

Mercedes C200 Benzine+Gaz Automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:38 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:38 Makina , Tiranë

VW GOLF GTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:53 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:29 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA AUTOMATIKE 2.0 Benzine/Gaz FULL

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Makina , Durrës

OKAZION FIAT 500L 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:14 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Makina , Tiranë

BMW X1 2.0 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2012 benzine (Okazion)

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:03 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:00 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S-LINE 2013 4x4 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

Evo 320 gjendje perfekte. Nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2006 ME DOKUMENTA SHQIPTARE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2016 Ulet cmimi per pak dite

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:51 Dyqani Makina , Durrës

SHITET TOYOTA LAND CRUISER 100 NAFTE 4.2 AUTOMAT ME DOKUMENT

16 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2013 Nafte 2.0 Automat

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Dyqani Makina , Durrës

SHITET W211 EVO 320 PA TAKS LUKSI AUTOMAT VITI 2006 ME DOKUM

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2 makina (Super Okazion)

3 800 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2012 Ulet cmimi per pak dite

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2013 Ulet cmimi per pak dite

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:50 Dyqani Makina , Durrës

FORD FUSION NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:49 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:48 Dyqani Makina , Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZINE GAS 5.3 PA TAKSE LUKSI ME DOKUME

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:47 Makina , Durrës

Bmw Z4 40i e sapo ardhur nga zvicra Viti 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:47 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:47 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 SAPO TARGUAR PER 1

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Dyqani Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ME DOGANE NE GJENDJE 10/

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Makina , Durrës

Bmw 730d Full Option

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina , Durrës

Audi Q5 ABT super full 3.0 diezel

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 3.0 diesel nga gjermania me dogane

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Makina , Durrës

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:46 Makina , Durrës

Bmw 528 seria 5 benzin gaz okazion

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 nafte luk 2012 okazion

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA COROLLA AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE NE S

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:45 Makina , Durrës

Mercedes C320 Nafte pa taks lluksi okazion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina , Durrës

Golf 7 Gti Apr

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:44 Dyqani Makina , Durrës

GOLF PLUS NAFTE 1.9 MANUAL VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJE

4 609 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C300 4MATIC����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:00 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 320 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw 320 në kategorinë Makina
  • Bmw 320 në kategorinë Makina | Porsche | Cayenne
  • Bmw 320 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLK 270 | CLK-Class
  • bmw 320 në kategorinë Makina | Ferrari
  • bmw 320 në kategorinë All Category
  • bmw 320 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • Bmw 320 në kategorinë Makina | Ford | Fiesta
  • Bmw 320 në kategorinë Automjete
  • Bmw 320 në kategorinë Makina | BMW | M-modele
  • Bmw 320 në kategorinë Makina | BMW | 530 | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione