Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa dogan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1162
Audi , 363
BMW , 297
Ford , 245
Opel , 169
Fiat , 105
Toyota , 79
Peugeot , 73
Renault , 72
Citroën , 66
Nissan , 54
Land Rover , 45
Seat , 37
Volvo , 31
Alfa Romeo , 30
Škoda , 30
Mitsubishi , 26
Chrysler , 22
Hyundai , 22
Jeep , 21
Porsche , 21
Smart , 19
Kia , 18
Lancia , 17
Mazda , 15
Jaguar , 13
Chevrolet , 13
MINI , 12
Dodge , 10
Honda , 8
Suzuki , 7
Ssangyong , 7
Cadillac , 5
Saab , 5
Rover , 4
MG , 3
Buick , 2
Maserati , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Plymouth , 1
Proton , 1
Acura , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dogan,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dogan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Korr 19:27
Linku:
Dyqani ,

Range rover sport panorama

32 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 23:42 ,

Dogde Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Automat

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42 ,

Volvo Xc60 Viti 2013 Automat 10 200 Euro

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

Shitet renault scenic

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:12 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

Bmw 740 Li lungo

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 ,

AUDI A4 2.0 NAFT ME DOGAN TE PAGUAR..2007..

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 ,

Okazion Juaguar xf 2.7 automatik full 2010.dogan

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 ,

Ml 320cdi viti 2007 me dogan te paguar

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LINE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

VOLVO XC60 T5 AWD 2015!

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:44 ,

ML 350 4matic 2012 BLUETEC FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:44 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

GL 350 4matic 2014 FULL OPSION AMG LINE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:41 ,

DODGE RAM1500 2009 5.7 HEMI BENZIN

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Dyqani ,

BMW ×5 ×Drive.3.0.D.AUTOMAT.2014

28 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 Dyqani ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Dyqani ,

BMW Seria 3 230.000 km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Dyqani ,

BMW 535 i

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 Dyqani ,

Bmw 3.0 i

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

NISAN QASHQAI SUPER GJENDJE AUTOMAT NGA ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:38 ,

OKAZION VOLVO XC60 10.200 EURO

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:37 ,

Shitet Touran 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 ,

VW POLO 1.4 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 ,

GOLF 5 I SAPO ARDHUR 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:16 ,

VW TOURAN I SAPO ARDHUR NGA JASHT

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

Shitet bmw seria 3

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:12 ,

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:12 ,

Nissan Qashqai 2018 1.6Diesel Sapo ardhur

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

Karrotrec sprinter super gjendje

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 ,

Land Rover Discovery 4 Facelift HSE 3.0 SDV6

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:44 ,

Land Rover Discovery 4 HSE 3.0 Tdv6 Bi-turbo Full Optionn

15 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 ,

Land Rover Range Rover Sport 4.4 Sdv8 Autobiography Look2021

42 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:42 ,

B Class 200

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:42 ,

Touran 1.9 Automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 ,

Nissan XTrail viti 2018 Automatik Pa Dogan

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 13:41 ,

Mercedes GL 350 7 ulese viti 2011 Pa Dogan

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:38 ,

❗️Mercedes Benz GL 350 2014 ❗️

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 ,

Super Ml 350 Diesel SALLON WHITE BAXHA FULL

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:21 ,

Wolswagen caddy 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:08 ,

SHITET VW GOLF 5 1.9 TDI PA DOGAN EURO 4

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:08 ,

SHITET VW TOURAN 1.9 TDI PA DOGAN EURO 4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:08 ,

SHITET VW PASSAT 3C PA DOGAN EURO 4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:48 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 ,

Toyota Auris 2.0

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:31 ,

Shitet VW Touran 2.0 TDI 7 vendesh

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:25 ,

Mercedes Benz Classe C Diesel Blueefficiency Avantgarde

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dogan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione