Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2013 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1996
VW Volkswagen , 1672
Audi , 1562
BMW , 557
Ford , 313
Land Rover , 280
Fiat , 170
Opel , 128
Toyota , 115
Hyundai , 114
Citroën , 104
Volvo , 103
Porsche , 100
Nissan , 86
Peugeot , 86
Renault , 74
Škoda , 42
Smart , 38
Mitsubishi , 37
Jeep , 37
Seat , 31
Chevrolet , 30
MINI , 26
Kia , 22
Mazda , 17
Alfa Romeo , 13
Chrysler , 11
Jaguar , 11
Rover , 8
Lancia , 8
Dacia , 6
Suzuki , 5
Cadillac , 5
Buick , 4
Hummer , 4
Acura , 4
Dodge , 4
Tata , 4
Subaru , 3
Lexus , 3
Bugatti , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2013,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2013 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:51
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO S60 2.5T AUTOMAT ME DOGANE TE PAGUAR

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:31
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedess Benc C-Class ����

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 13:22
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 3.0 TDI i sapoardhur

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 10:49
Linku:
Makina , Fier

Volvo S80 2013 2.0 Nafte Automatik

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 09:09 Dyqani Makina , Tiranë

❌Shitet Golf 7 2.0Tdi❌

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 09:07 Makina , Kavajë

SHITET BMW 320d viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 Makina , Durrës

❗️SHITET VW GOLF 7 NAFTE 1.6 2013 Look GTI ❗️

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUE MOTION MANUAL GJENDJE PERFEKTE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 benzin automat automat viti 2013

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Durrës

❗️SHITET AUDI A4 2.0 Nafte Automat 2013❗️

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:02 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMAT DSG FULL 2012 SHITET OSE NDERRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!! E KLAS 220 AVANGARD ( AMG PAKET ) 2013

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:01 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 Automat 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Makina , Tiranë

AUDI A6 SUPERCHARGER 3.0 BENZIN QUATRO

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:01 Makina , Durrës

❌ B 180 CDI - MODEL 2013 - KAMBIO AUTOMATIKE - KAMERA ❌

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:01 Makina , Durrës

❌ VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - 2013 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Makina , Durrës

❌ VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - 2013 - KAMBIO MANUALE - 7 VENDE ❌

11 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:59 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes-Benz ML350 BlueTEC 4Matic

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Volkswagen Tuguan

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:57 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:57
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 quattro

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 08:56 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET RS5

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:56 Makina , Korçë

ML 350

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:55 Makina , Durrës

Ford Kuga 2013 naft 2.0 automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:54 Makina , Durrës

Audi a4

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Makina , Durrës

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:53 Makina , Lushnjë

2013 PASSAT CC 2.0 NAFTE

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:51 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:51 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:50 Dyqani Makina , Durrës

SHITET AUDI Q3 2013 NAFTE����

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:50 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:50 Dyqani Makina , Durrës

SHITET AUDI A6 3.0 TDI 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:50 Dyqani Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN 2013 BENZIN GAZ����

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Dyqani Makina , Durrës

SHITET AUDI A6 2013 3.0 TDI FULL OPTIONS������

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Dyqani Makina , Durrës

SHITET AUDI A6 3.0 SUPERCHARGED BENZINE

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:49
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2013

38 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Dyqani Makina , Durrës

SHITET AUDI A6 2013 3.0 TDI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Dyqani Makina , Durrës

SHITET GOLF 7 2013����

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Dyqani Makina , Durrës

SHITET GOLF 7 2013 GJENDJE PERFEKTE

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Dyqani Makina , Durrës

SHITET AUDI A6 3.0 TDI 2013����

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO XC60 D4 (EUROPE)

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET RANGE ROVER EVOQUE 2013 FULL OPTIONS

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

‼️‼️‼️SHITET MERCEDES BENZ ML350 AMG LINE‼️‼️

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:48 Makina , Elbasan

Mercedes c220 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI Full Option Viti 2013 AUTOMATIKE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Durrës

����ZVICRA Benz E220 Avantgarde Viti 2013 Automatik

16 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Glk 250 Bluetec !!!!

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina , Tiranë

2013 PASSAT SEL

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:40 Makina , Tiranë

Subaru-XV~Gaz&Benz

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:40 Makina , Pogradec

HYNDAI S,Y PICK UP 2013 4X4 200D KORANDO PERFEKT

9 700 EUR

Sot 08:39 Dyqani Makina , Tiranë

PER ����

18 399 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2013 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione