Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmv seria 3 - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 95
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmv seria 3,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmv seria 3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:15
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:15
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 16:43 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMV SERIA 3 F30 TOURING VERSION VITI 2013 2.0 NAFTE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
05 Qer 15:48 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMV SERIA 3 OKAZION.

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 23:56 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Lezhë

Bmv seria 3

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 13:11 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

Okazion shitet bmv seria 7 ,viti 2013 -13999 euro

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 13:43 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmv 530 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 07:39 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMV SERIA 5 NAFTE VITI 06 AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:42 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmv

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 18:42 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmv

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 13:08 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmv

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 04:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMV SERIA 3

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 11:41 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmv 530 D 2014 ����

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 17:26 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmv seria 3

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 15:29 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmv 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 16:43 Makina  ·  BMW  ·  550  ·  Durrës

BMW Seria 5 BG

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 21:58 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Durrës

Shitet:BMW-Seria5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 20:05 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Shitet per pjes

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 00:28 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmv seria 3

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 18:26 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Shitet per pjese bmv 320i benzin gaz e aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 12:20 Makina  ·  BMW  ·  216  ·  Elbasan

Shitet

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 10:56 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seri 3

3 600 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 19:51 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmv

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 16:57 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet BMV seria 3/ OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:28 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seri 3

3 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 11:29 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 11:47 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 18:01 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0 okazion 4300EUR

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 20:51 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 11:12 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 13:41 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW seria 5

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 01:05 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMV SERIA 3 BENZINE 200 SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Nën 20:12 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 20:28 Makina  ·  BMW  ·  Seri 1 M Coupé  ·  Tiranë

Shitet BMV

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 17:14 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Gjendje: I ri
08 Tet 13:56 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

BMW

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 00:03 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

OKAZIONNN !! BMV SERIA 3 LOKK M !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 20:59 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

SHITET BMV SERIA 3 Kamjo tip tronik 320 I

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 12:04 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 10:33 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 100 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 12:45 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 15:27 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMV SERIA 3

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 13:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Tiranë

ML 280

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 03:12 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

OKAZIONNN !! BMV SERIA 3 LOKK M !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 21:03 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet BMV Seria 3 viti 2007 ..motorri 2000 mish Naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 19:22 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 18:49 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 20:00 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 10:35 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMV 2.0 BENZINE VITI 07 MANUAL

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 16:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 17:07 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv seria 3

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmv seria 3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione