Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 320 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 320 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320d Super Gjendje

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:58 Makina , Tiranë

BMW 320D F30 FACELIFT 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320d Super Gjendje

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Makina , Tiranë

BMW 320CD Cabrio Nafte Manual 2006

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Shitet bmw 320d ne gjendje 10/10 okazion 13€

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:51 Makina , Tiranë

��OKAZION�� BMW Seria 3 (E90) 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:40 Makina , Tiranë

Okazion, deri ne 31Dhjetor: 4000€! BMW E90 320d

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

Bmw 320D 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:26 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:13 Makina , Tiranë

BMW 320D 2014 FULL OPSJON OKAZION 11.500€

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 Makina , Tiranë

Shitet BMW 320i Gaz/Benzin Automat ��

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:57 Makina , Tiranë

SHITET BMW 320i KABRIOLET

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:26 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320d Touring -2012 Automat

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Makina , Tiranë

Bmw 320d 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 Dyqani Makina , Tiranë

BMW SERIA 3, 320D, Viti 2006, automatike

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:11 Makina , Tiranë

Bmw 320

11 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:27 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:24 Makina , Tiranë

Bmw 320d manual mundesi nderrimi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 20:09 Makina , Tiranë

bmw 320D 2.0 naft automat 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:16 Makina , Tiranë

Bmw 320i

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 16:23 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Dhj 12:03 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 2002 2 vite taksa pa paguar

130 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 23:15 Makina , Tiranë

Shes bmw

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 15:38 Makina , Tiranë

Okazion 3 dit BMW 320i 9000€

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Dhj 14:43 Makina , Tiranë

BMW 320D F30 FACELIFT 2014

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 20:10 Makina , Tiranë

BMW Seria 3

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 22:16 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 F30 facelift

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 09:36 Makina , Tiranë

BMW E46 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 03:20 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 M competition

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 17:11 Makina , Tiranë

Bmw 320d 07/2008 LOOK M 2.0naft 177 kuaj

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:40 Makina , Tiranë

BMW 320d Modern Line

14 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 09:51 Makina , Tiranë

Shitet bmw seria 3 Automat motorr 2.0 nafte

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 21:40 Makina , Tiranë

BMW 320D Viti 2011 Cabrio

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
04 Dhj 15:19 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 F30 facelift

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 09:03 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 viti 2007 okazion

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 15:42 Makina , Tiranë

❗️SHITET BMW 320 2006❗

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 23:30 Makina , Tiranë

bmw 320D 2.0 naft automat 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 22:25 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 3 2.0NAFTE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 21:35 Makina , Tiranë

Shitet BMW Seria 3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 09:52 Makina , Tiranë

Bmw

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 09:41 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet BMW Serie 3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 17:34 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 17:16 Makina , Tiranë

Bmw 3 series ShITUR

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 17:12 Makina , Tiranë

BMW E90 2010

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 19:28 Makina , Tiranë

Shitet Bmw 320 2.0 nafte 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 10:38 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 (320d) M

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 13:09 Dyqani Makina , Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
26 Nën 13:08 Dyqani Makina , Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
26 Nën 11:52 Makina , Tiranë

❗️OKAZION❗️2500 EURO ❗️

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:52 Makina , Tiranë

Bmw 320D F30

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:43 Makina , Tiranë

Bmw 320

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 320 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione