Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A4 Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A4 | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi A4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 2.0 TDI Kambio Automatike Europe

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 S-line 1.8 tfsi 200cv 4motion

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:44 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

���� OKAZION AUDI A4 2.0 TDI 2012����

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 21:38 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

SHITET AUDI A4

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
23 Maj 19:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi A4

10 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 18:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

10 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 12:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet audi A4 viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 20:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant Automat 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 20:07 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 2.0 benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 17:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

AudiA4 1.9 naft 2007

540 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 22:55 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 benxin gas automat viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:13 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet audi a4

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Maj 21:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 1.8 turbo automat benxin

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 20:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet audi A4

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Automat 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 21:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4, 2.0 TDi 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 22:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 2.0 naft Automat 8G..2010..

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 20:53 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 1.6 benzin

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 11:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

A4 Benzin/Gas

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:12 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet audi A4

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 12:42 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 2.0Tdi Full

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 19:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

okazion audi a4

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 10:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 karbiole okazion

2 999 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 2.0 super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 04:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Okazion ,makina punon zile 180 mij klm

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 18:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 08:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:42 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi a4 ne gjendje shum te mir

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 17:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 kamje automatike 7G

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 22:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 14:04 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 19:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 02:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi A4

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi-A4 2.0TDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:58 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi-A4 2.0TDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

okazion audi a4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 14:23 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 1.8 T Benzine

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 12:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

A4 karbiole nafte manual 3000€

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 22:30 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 16:37 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

shitet ose nderrohet audi a4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
22 Pri 13:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

A4 karbiole naft manual okazion

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:14 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

shitet ose nderrohet audi a4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 15:11 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

AUDI A4 2012

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:53 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A4 | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione