Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLC-Class

CLC 160 , 1
CLC 180 , 4
CLC 200 , 16
CLC 220 , 19
CLC 230 , 3
CLC 250 , 2
CLC 350 , 3
Dje 03:06 ,

Metcedes Benz Coupe

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 20:52 ,

GLK 250 Bluetec

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 09:54 Dyqani ,

Shitet Mercedez Benz viti 1965

15 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 01:22 ,

OKAZION CLK 2300EUROOO

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 09:09 ,

Mercedes avangard 220 cdi 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 10:27 ,

Mercedes Benz CLK 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 19:53 ,

0692667988 Shefki

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Tet 08:29 ,

MERCEDES BENZ CLC 200 CDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 16:12 ,

Autobus Mercedes-Benz Integro

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Jan 20:20 ,

GLC-250-4matic

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim