Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | C 32 AMG

Sot 13:29 ,

■ Auto-Shehu ■ Goma dhe Disce ■

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 14:29 ,

Banz

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 13:55 ,

Shiten disqe me gjith goma 16 okazion

170 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 20:53 ,

Shitet sallon CKlass 202 AMG origjinal

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 00:09 ,

Mercedes C320 4 matic

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 18:23 ,

Mercedes c 320 4 matic

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Tet 14:16 ,

Okazion c class 3.2

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 19:43 ,

Mercedes C230 AMG BENZIN+ GAS VITI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 20:30 ,

super

15 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Qer 19:54 ,

c 204 look amg fabrike

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 11:54 ,

Shitet C320 - 09

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Pri 15:11 ,

Benz C320 AMG OKAZION !

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 09:48 ,

OKAZJON 320 AMG 12000€

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 10:41 ,

Mercedes c32 AMG SUPER MAKINE

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 16:01 ,

Mercedes-Benz C3.2 AMG FABRIKE gaz benzin

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 17:08 ,

Amg 3.2 kompressor amg fabrike

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 15:19 ,

Mercedes C 300

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 21:46 ,

Bercedes benz c32 amg

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 18:10 ,

U shitt

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:23 ,

Kamion MAN

5 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 20:02 ,

Mercedes benc C 32AMG

7 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 23:54 ,

Mercedes AMG

10 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 22:18 ,

Kerkoj c 32 amg

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 20:46 ,

Mercedes C 32Amg dizel -08

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim