Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Excursion

18 Maj 13:26 ,

Ford exckursion

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 13:45 ,

Shitet ford everest

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 16:45 ,

Ford excursion 6.8

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim