Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bentley | Model tjetër

04 Shk 14:34 ,

Bence avangard

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 16:15 ,

A class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:10 ,

SHITET

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 15:59 ,

zetor

7 000 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 21:23 ,

Shitet ose nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 23:26 ,

audi a4

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 15:23 ,

Rrimorkio

30 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim