Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi private - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi private,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi private Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:12 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtëpi Private mbas Kopshtit "Ton Alimhilli", Shkodër

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private 1 kate + Tokë Truall pranë "Bashkis

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private në "Bushat", Shkodër! ��

140 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private te "Katedralja", Shkodër! ��

265 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Stadiumit", Shkodër! ��

190 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtëpi Private 2 kate + afër shkolles "Cor Jezu"

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtëpi Private në "Tepe", Shkodër!�� ULJE ÇMIMI

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private te "Rr. Hodo Beg Sokoli", Shkodër!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:32 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet ose Jepet me Qira Shtëpi Private në "Gjuhadol", Sh

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:32 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Kolegjit Turk", Shkodër! ��

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:42 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Katedralja", Shkodër! ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private te "Rr. Gjanë", Shkodër! ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:23 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private në "Hardhiat e Egra", Shkodër! ��

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 14:39 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private në "rr. nr.13 Velipojë", ��

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:37 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private te "Rr. Gjanë", Shkodër! ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
19 Qer 11:32 Shtëpi  ·  Shkodër

Qera ditore ose mujore per te huaj

35 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
19 Qer 09:52 Shtëpi  ·  Shkodër

Ndërtesë - Në Shitje - Shkodër, Shqipëri

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
18 Qer 13:34 Apartamente  ·  Shkodër

Vilë - Me Qira - Shkodër, Shqipëri

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
17 Qer 17:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private per qera ditore Shiroke

130 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
10 Qer 19:58 Vila  ·  Shkodër

Shtepi pushimi velipoje

08 Qer 19:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet shtepi private+ truall

170 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Online Shitësit të Besuar
07 Qer 17:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private per shitje ne Shtoj i Ri, Shkoder

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
06 Qer 19:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Jepet me qera shtepi private

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
31 Maj 17:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private+ truall per shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online Shitësit të Besuar
23 Maj 06:50 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet ose Jepet me Qira Shtëpi Private në "Gjuhadol", Sh

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 21:18 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Kolegjit Turk", Shkodër! ��

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Maj 22:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet shtepi private+ truall, Velipoje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online Shitësit të Besuar
21 Maj 11:44 Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi Private prane Katedrales

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Maj 14:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet shtepi private

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private per shitje

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

Shtepi private per shitje

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private 3+1 me qira

500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet shtepi private 3 kateshe

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private per shitje

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private me qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private+ truall per shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private+ truall per shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
08 Maj 18:48 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtepi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
08 Maj 12:45 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Katedralja", Shkodër! ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Maj 15:48 Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi private | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione