Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sprinter bus - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 35

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter bus,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sprinter bus Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Vito I sapo tarkuar

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:51 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Automat opel zafira

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet Super gjendje 2+1 Vende

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet ��Vito Super gjendje okazionn

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tiranë

Mercedes gle 250 d AMG ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 16:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Shitet/Ndrrohet Alfa-Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 12:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Mitsubishi Outlander

1 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 08:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet Super super vito

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 19:12 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

mini bus iveco

10 000 LEK

10 Korr 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet nderohet vito

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Cklass super gjendje ��

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Super cklas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 17:20 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter Bus 9+1 2010

1 EUR

09 Korr 00:10 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Kukës

Crafter Sprinter 2.5 Nafte

9 800 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 16:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tepelenë

Sprinter vip bus

26 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 11:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes benz Sprinter Bus

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Korçë

Sprinter mini bus

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
04 Tet 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

SHES OKAZJON XXXL515 cdi vene 24 viti 2007 vip bus

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Gush 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Elbasan

Sprinter 18+1+1

35 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 17:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pukë

Limo Bus

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pukë

Limo Bus

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 05:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Mercedes Benz Sprinter 312D

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 04:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Mercedes Benz Sprinter 312D Viti 00

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter bus | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione