Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphone me iclaud - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphone me iclaud,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iphone me iclaud Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 15:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Durrës

Shitet iphon 7 plus i bllokuar dhe nderrohet

50 LEK

15 Jan 22:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Fier

Shiten ose nderrohen

300 LEK

14 Jan 20:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Fier

Shiten

300 LEK

15 Dhj 16:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Fier

Shitet iPhone 11 pro

12 000 LEK

30 Mar 17:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

Iphone 5s per pjese

25 LEK

17 Nën 10:46 Të tjera  ·  Lushnjë

Kerkoj iphone

17 Nën 10:46 Të tjera  ·  Lushnjë

Kerkoj iphone

15 Nën 12:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Kukës

iphone 6

4 000 LEK

27 Sht 21:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Shkodër

Iphone 5s me iclaud

2 000 LEK

10 Qer 10:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Tropojë

Iphone

50 EUR

26 Tet 13:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Shkodër

kerkoj iphone 8+ per pjes

11 111 EUR

15 Gush 13:38 Telefona celular  ·  Fier

Krkoi iphone 6s me iclaud

29 Qer 16:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4  ·  Durrës

Iphone samsung huawei

20 LEK

02 Mar 18:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iphone 5s

30 LEK

23 Shk 19:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Tiranë

iphone 4s

30 LEK

29 Jan 18:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iphone 5s. 30 i diskutushem

25 Jan 17:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iphone 5s me iclaud

30 LEK

24 Jan 18:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iphone 5s me iclaud

35 LEK

24 Jan 12:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iphone 5s me iclaud

35 LEK

23 Jan 17:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iphone 5s me iclaud

35 LEK

22 Jan 15:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iphone 5s

35 LEK

17 Dhj 14:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Tiranë

Iphone 5

40 EUR

04 Tet 18:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Lezhë

iphone 5s

100 LEK

20 Gush 17:38 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P8 Lite  ·  Durrës

Shitet iphone samsung huaweti p8 lite

200 LEK

31 Korr 16:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Elbasan

Shitet iphone 6 i bllokuar

50 EUR

26 Maj 00:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Durrës

Shitet Iphone 6 me Iclaud

70 EUR

24 Maj 17:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Durrës

KERKOJ TE BLEJ IPHONE 6 PLUS ME ICLAUD

50 EUR

04 Pri 20:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Elbasan

Iphone 7

220 EUR

17 Mar 14:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

iPhone 6

170 LEK

16 Shk 23:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Kucovë

Shitet iPhone 6 Plus

120 EUR

10 Nën 11:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S2  ·  Durrës

Samsung Galaxy s2 plus

17 Gush 18:34 Telefona celular  ·  Tiranë

Blej iphone 6 me iclaud gold

10 Nën 07:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Kavajë

iphone 6

130 EUR

10 Nën 07:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Kavajë

iPhone 6

130 EUR

08 Nën 07:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Kavajë

iphone 6

130 EUR

16 Gush 22:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Tiranë

Iphone 6s i bllokuar iclaud 210€

210 EUR

08 Gush 13:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Fier

iPhone 6

200 EUR

01 Pri 18:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Pogradec

OKAZION!!! Iphone 6 50€

50 EUR

09 Nën 23:43 Telefona celular  ·  Durrës

iPhone 5s me iclaud pa nr OKAZION!!!!!!!!

200 EUR

16 Tet 09:52 Telefona celular  ·  Shkodër

iPhone 4

28 Sht 15:33 Telefona celular  ·  Tiranë

Iphone 4s

13 000 LEK

24 Sht 16:14 Telefona celular  ·  Durrës

iphone 5s

250 EUR

23 Korr 23:58 Telefona celular  ·  Shkodër

Iphone 5 i zi

19 Korr 14:18 Telefona celular  ·  Durrës

iPhone 4s i bllokuar me iclaud

200 EUR

06 Korr 16:16 Telefona celular  ·  Tiranë

Iphone 4s

90 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphone me iclaud | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione