Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rtx 2070 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rtx 2070,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rtx 2070 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:11 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Karta Grafike GPU

1 EUR

Dje 16:28 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Gaming Pc

1 000 EUR

17 Qer 13:55 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Gpu - RTX 3070 8gb GamingPRO

269 EUR

29 Pri 20:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gaming Pc okazion

680 EUR

17 Pri 11:08 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Elbasan

RTX 2070 ROG 8GB

250 LEK

13 Dhj 12:28 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG STRIX G512LWS

Shitësit të Besuar
23 Nën 12:03 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL G7 7500

Shitësit të Besuar
17 Nën 13:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Tiranë

GL65 Leopard

1 100 EUR Çmimi me zbritje

01 Nën 15:40 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Asus ROG strix

1 100 EUR

14 Sht 02:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

setup per pune ose per gaming ( universal)

820 LEK

13 Sht 21:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

setup per pune ose per gaming ( universal)

820 LEK

06 Sht 15:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

gaming laptop hp omen 15

100 EUR

01 Sht 03:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

laptop gaming hp omen 15

1 200 EUR

01 Gush 23:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OMEN Laptop HP 17

1 350 EUR

04 Qer 14:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming Kompjuter Super Parametra

140 000 LEK

23 Maj 18:00 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Tiranë

Laptop Gaming MSI GE66 RAIDER RTX2070

1 170 EUR Çmimi me zbritje

01 Jan 22:57 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

Shes Laptop Asus ROG G17

1 050 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 12:28 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fier

rtx 3070 gpu

500 EUR

06 Qer 10:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC

950 EUR

20 Gush 02:02 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gaming PC super

1 450 EUR

07 Gush 13:52 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Nvidia RTX 2070

750 EUR

14 Korr 11:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Dell G7 (Shitet)

1 400 EUR

02 Maj 00:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Acer predator triton 300 RTX 2070

2 000 EUR

27 Jan 17:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

RIG I KOMPLETUAR ME 6 KARTELA GRAFIKE

2 200 EUR

12 Tet 13:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet super kompjuter 2020 - i9/RTX

2 222 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rtx 2070 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione