Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Per ndicim - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Per ndicim,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Per ndicim Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE GOLEM 100.000 EURO

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar

Sot 19:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE GOLEM 100.000 EURO

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Per Shitje, Apartament 3+1+2 Kodra e Diellit !

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
16 Qer 16:04 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

AMBJENT MAGAZINIMI ME QERA, CASA ITALIA

2 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
29 Maj 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 ne BLLOK!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
29 Maj 09:58 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 ne BLLOK!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Maj 15:47 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

Shitet, Vila,TEG UNA25047

1 250 000 EUR

Shitësit të Besuar
30 Pri 09:20 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

Qera, Vila,TEG

5 000 EUR

Shitësit të Besuar
05 Pri 13:27 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me Post Parkimi tek Komuna e

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Mar 21:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35D XDRIVE FULL 2015

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 19:19 Vila  ·  Tiranë

SUPER VILE PER QERA PRANE TEGUT

5 000 EUR / muaj

20 Shk 02:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 TE KODRA E DIELLIT!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
12 Shk 12:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

STACIONI I TRENIT, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ GARDEROBE

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
27 Jan 10:09 Vila  ·  Tiranë

Qera, Vila, TEG 5,000 € /Muaj

5 000 EUR / muaj

26 Jan 10:35 Vila  ·  Tiranë

Shitje, Vila, TEG

1 250 000 EUR

24 Jan 10:58 Vila  ·  Tiranë

Shitet, Vila,TEG

1 250 000 EUR

05 Jan 11:06 Apartamente  ·  Tiranë

STACIONI I TRENIT, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ GARDEROBE!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Nën 13:18 Makina dhe Inventarë  ·  Për shitore/butiqe  ·  Tiranë

Frigorifer per biznes

1 800 EUR

28 Sht 10:30 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 mbrapa Big Market,Mbikalimi i Komunes

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
04 Sht 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes benz E clas 350 4matic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:56 Apartamente  ·  Tiranë

STACIONI I TRENIT, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ GARDEROBE

620 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Qer 13:45 Apartamente  ·  Tiranë

QIRA, APARTAMENT 2+1 ''STACIONI I TRENIT ''!

620 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Qer 12:11 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

AMBIENT LUX ME QERA TEK 5 MAJ!

3 000 EUR

Shitësit të Besuar
11 Pri 23:48 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ''SHKOLLES PARTIZANI'' !

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 22:57 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET ''CLASSIC''APARTAMENT 3+1+2TUALETE ''Kodra e Diellit'

240 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Pri 22:16 Apartamente  ·  Tiranë

Per Shitje, Apartament 3+1+2 tek Rezidenca Kodra e Diellit !

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 13:57 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES PARTIZANI!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Pri 13:57 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTEMANET 1+1 PRANE RRUGES ELBASANIT!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Dhj 11:55 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Duplex tek Rruga e Elbasanit!

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 11:03 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Duplex tek Rruga e elbasanit!

690 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Per ndicim | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione