Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr i shtrire - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 14

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr i shtrire,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr i shtrire Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Jan 04:02 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Skaf pa motor

2 500 EUR

02 Dhj 22:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Motorr Elektrik I Shtrire, Këste Mujore

2 500 EUR

02 Pri 11:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Shitet super motorr honda ne super gjendje

2 800 EUR

05 Qer 18:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha FZ6R 2013 OKAZION

4 300 EUR Çmimi me zbritje

22 Mar 15:41 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Motorr

100 EUR

03 Pri 10:53 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Motorr kamje setra

320 000 LEK

13 Gush 12:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  JonWay  ·  Tiranë

motorr

200 EUR

Viti: 2011
15 Qer 17:23 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 14:50 Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Motor

600 EUR

01 Shk 01:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Elbasan

yamaha fz6 600cc ndrrohet me smart

2 300 EUR

Viti: 2007
05 Gush 18:50 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ8  ·  Durrës

shes ose nderroj

11 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 16:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Peqin

Motorr Kawasaki

950 LEK

Viti: 1999
29 Sht 22:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Tiranë

Motor R1 -01

2 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr i shtrire | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione