Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për Kompjuterë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për Kompjuterë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:49 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

SERVIS PER PRINTERA TERMIK

Dje 11:43 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

HDD 1TB per NAS 100% OKAZION

17 Korr 16:13 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Router 4G Ideal per Bujtina etjer

30 Qer 03:05 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis te gjitha llojet miner & gpu

1 LEK

30 Qer 02:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis per te gjitha miner

1 EUR

28 Qer 18:10 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Formatim kompjuteri

2 000 LEK

24 Qer 13:45 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Okazion printer multifunksional

10 000 LEK Çmimi me zbritje

05 Qer 09:46 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet pc gaming

600 EUR

29 Maj 20:01 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

KAVO ME ALARM

15 LEK

13 Maj 17:57 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Fotokopie

1 EUR

19 Pri 15:34 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis Kompjuteri

29 EUR

12 Pri 18:19 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Drevo Calibur v2 TE

5 000 LEK

11 Pri 11:39 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet monitor MSI Optix MAG241C

11 000 LEK

09 Pri 19:46 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis - Shitje RIGA / ANTMINER

1 LEK

06 Pri 16:22 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

shesim programe

24 Mar 12:43 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Printer

27 000 LEK

16 Mar 16:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Laptop

320 EUR

13 Mar 15:05 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Ethical Hacker

5 000 EUR

28 Shk 09:45 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis Celulare Shitet

3 000 EUR

15 Shk 23:32 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

stampante multifunzione

10 LEK

08 Jan 22:28 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

board ipad 2018 A10 128gb

3 000 LEK

02 Jan 18:31 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

S19 s19Hydro l7 ks3m

50 EUR

16 Dhj 15:54 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Sherbime IT

08 Dhj 15:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet Printer Samsung

60 000 LEK

30 Nën 15:33 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Rikuperim i dokumentave

23 Nën 06:38 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Sherbime IT

500 LEK

23 Tet 16:19 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

ps4 fat

200 EUR

07 Tet 10:01 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

HDD 1TB PER NAS 100%

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për Kompjuterë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione