Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pc - Servis për Kompjuterë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pc,kategori Servis për Kompjuterë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pc Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:49 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

SERVIS PER PRINTERA TERMIK

05 Qer 09:46 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet pc gaming

600 EUR

07 Tet 10:01 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

HDD 1TB PER NAS 100%

26 Mar 01:56 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Gaming Pc

550 EUR

24 Gush 14:03 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

licence office (perjetshme)

30 EUR

20 Maj 18:37 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Riparim kompjuterash dhe laptopesh

1 LEK

23 Tet 10:35 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet pc, HP

70 EUR

25 Mar 00:10 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis pc &Laptop

1 EUR

06 Nën 17:53 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Formatime Pc Laptop

12 000 LEK

10 Pri 11:07 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Sevis kompjuterash.

08 Pri 13:17 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Pjese per Desktop PC

200 EUR Çmimi me zbritje

06 Shk 11:03 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Pc service

500 LEK

28 Dhj 23:16 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Formatime rregullime kompjutrash telefona

500 LEK

02 Nën 20:40 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Teknik kompjuteri

5 LEK

14 Maj 11:37 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

SUPER LIRE, LAPTOP + TAVOLINE PC

10 000 LEK

25 Sht 13:50 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

pc kompletuar

1 LEK

03 Qer 14:24 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

eUnit Sherbim ne Vendodhjen tuaj

01 Qer 16:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

eUnit IT Support

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për Kompjuterë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pc | Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pc në kategorinë Elektronika
  • Pc në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Pc gaming në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • pc gaming në kategorinë Goma dhe disqe
  • pc gaming në kategorinë All Category
  • pc gaming në kategorinë Kompjutera desktop | Apple
  • Pc gaming në kategorinë Laptop/Notebook
  • Pcx në kategorinë Motorra (mbi 50cc) | Honda | PCX
  • pc gaming në kategorinë Elektronika
  • pc gaming në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione