Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e klas 211 - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 1
Ssangyong , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e klas 211,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e klas 211 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Qer 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Sarandë

Eklas 211 Avangard

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 23:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

E klas

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 10:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 18:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet E klas evo 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Sarandë

E klas

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Shkodër

Shitet mercedez benz E klas 211

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet mercedez benc 211

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet mercedez benc 211

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 14:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes benz Evo 220 automat

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

mercedes e 220 cdi automat

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

mercedes E 220 naft automat

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 00:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

evo 220 naft automat

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 12:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjirokastër

shitet ose ndrohet benc e klas 211

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 20:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

E 270 automatic

4 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Tiranë

u shit !!!

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

Shitet E klas 211

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

E klas 211

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 20:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Shitet Mercedes benz E klas 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes C220 CDI AMG - Sport- Full Options

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

E klas

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 23:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Benz E Klas 211

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 15:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

E Klas Nafte 220

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedez benz 211

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 18:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 09:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 10:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 211 Evo 220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 23:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Korçë

Shitet e klas 211 automat me letra per 1 vit

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 10:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C klas

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 14:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Fier

mercedes benz

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Mat

mercedez benz

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

E klas 220

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Lezhë

Toni

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E klas 211

4 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

e class 220 cdi w211 full option

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

benc e klas

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

benc e klas

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Kurbin

mercedez-benz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 13:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz 211

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E klase 211

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e klas 211 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione