Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Mondeo ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej Ford Mondeo në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Mondeo ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford Mondeo ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.16 Korr 16:07
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 00:24 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford Mondeo full option

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:58 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford MONDEO TITANIUM 2.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 18:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

�� FORD MONDEO 2.0 BENZINE��

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:43 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 19:00 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Pogradec

✅✅FORD MONDEO 2.0 NAFT VITI 2009✅✅

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 15:14 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fier

Ford Mondeo

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 13:12 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fier

Cmimi I diskutueshem nga afer

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 13:09 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford.Mondeo.2.0.Gaz.Benzin.

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 12:09 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo 2.0 automat

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 11:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo B/gaz SW 1994

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Lushnjë

Shes ford mondeo portbagazh

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 16:07
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Korr 16:06 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Vlorë

Ford Mondeo Full Options

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 14:55 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Vlorë

��Automat �� 2.0 naft ..ford mondeo

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:46 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 2016 Nafte Automat !

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 18:57 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 07:33 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

shitet ford montea

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Korr 11:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 17:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 12:34 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/-diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 10:38 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkodër

Shitet Ford Mondeo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 09:46 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencën

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 20:05 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 1.8 nafte viti 2008, cmimi 3.200 E nr 0694040561

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 13:26 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +\- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 17:56 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:04 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencën

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Korr 21:28 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkodër

Ford mondeo 2.0 nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 19:21 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo Pa letra Per pjes

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 02:54 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

3 150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 18:26 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fier

Ford Mondeo

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 19:07 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet nderrohet +\- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 17:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondea

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 11:46 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

ford

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Qer 12:43 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Krujë

Ford mondeo. shitet per arsye familjare

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:07 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford mondeo

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 13:06 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Vlorë

Ford mondeo gaz/benzin Mundesi nderrimi

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Qer 12:26 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO, VITI 2015, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
20 Qer 21:41 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kukës

FORD MONDEO 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 18:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kukës

Shitet Ford Mondeo 2.0 AUTOMATIK

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 17:07 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Lezhë

Ford mondeo 2014

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 17:08 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo 2.0 nft shitet

2 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 15:18 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

SHITET FORD MONDEO

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 21:15 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Ford mondeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 08:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 1.8 nafte viti 2008 nr tel 0694040561

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 00:01 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 23:00 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Ford mondeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 17:08 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

220 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 23:29 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo/fusion, 2017, 75000km

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Qer 13:33 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet nderrohet +\- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 22:11 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO AUTOMATIC 2.0 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Ford Mondeo ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Mondeo ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford Mondeo ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Mondeo ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Mondeo ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Mondeo ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Mondeo


Keni Ford Mondeo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford Mondeo ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione