Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Note8 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Note8,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Note8 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Tet 09:35 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

Redmi note8 64

12 000 LEK

15 Gush 10:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Note8 GOLD 64GB

220 LEK

14 Maj 20:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung note8

140 LEK

10 Gush 16:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

NOTE8

260 LEK

21 Mar 16:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung galaxy note8

200 EUR

14 Jan 08:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

note8

35 000 LEK

03 Dhj 22:39 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

shitet

300 EUR

21 Tet 13:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Tiranë

Iphone 6s

31 Jan 14:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop probook + Samsung Note8

370 EUR

30 Nën 11:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

290 EUR

14 Nën 18:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Shitet galaxy note8

33 000 LEK

10 Nën 18:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung galaxy note8 64Gb

380 LEK

02 Nën 20:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung note 8 okazion

310 EUR

08 Sht 11:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

SAMSUNG GALAXY NOTE8

370 LEK

15 Korr 17:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Note8

42 000 LEK

04 Qer 09:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Note 8 made in Korea

320 EUR

05 Maj 11:40 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis

19 Pri 08:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Galaxy note8

460 LEK

10 Pri 21:06 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet

470 LEK

09 Pri 16:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Note8

50 000 LEK

06 Shk 23:01 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Note 8

520 LEK

25 Jan 15:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung note 8

500 LEK

06 Nën 13:39 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Pajisje per samsung

6 000 LEK

28 Tet 12:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Okazion samsung galaxy note8 PERFEKT

530 LEK

26 Korr 18:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

iPhone7

45 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Mar 19:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

samsung note8

70 000 LEK

08 Mar 18:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

samsung note8

70 000 LEK

08 Mar 18:19 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

samsung galaksi note8

70 000 LEK

08 Mar 16:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung note8

70 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Note8 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione