Tepelenë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Korr 23:19 ,

Shitet Mercedes- benz E200

150 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 19:06 ,

Okazion !!!! Shitet Ford Galaxy

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 00:22 ,

Okazion

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 09:44 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Qer 15:13 ,

Makine Lancia

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 16:22 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 15:00 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 13:00 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 23:08 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 18:57 ,

Shitet kamioncin me dopjo gome

600 000 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 16:31 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 15:45 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 15:12 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 11:30 ,

Mercedes-Benz 407D

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:35 ,

Mercedes Benz C class

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 23:27 ,

Nissan Navara 2001

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 20:20 ,

Shitet Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 20:50 ,

OKAZION FORD GALAXY 2500 EURO

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 18:58 ,

Shitet E 200

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 01:13 ,

BMW 750 individual

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:10 ,

Shitet BMW 320 viti 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 10:39 ,

Ford Galaxy

350 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 15:17 ,

Mercedes E27 dizel

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 21:00 ,

Mercedes Benz okazionnn

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 10:34 ,

Shitet S 350 LUNGO

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:13 ,

Okazion Ford Fusion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 21:31 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione