Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 11:57
Linku:
,

MERCEDES-BENZ EVOO

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:55
Linku:
,

Shitet makina Benz C 63 AMG 450 kuaj

62 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:32
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 19:02 ,

Ford C-Max ,1,6 Nafte, 2007 ,3500euro

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:01 ,

Benz R klas shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:01 ,

Audi 2002 2200euro ne super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 ,

Benz R klas Shitet nderrohet

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:58 ,

Benz ml shitet ndrrohet

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:53 ,

Okazion 2800€

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

Okazion 2600€

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 ,

Okazion 3000€

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:52 ,

Okazion 3500€

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 ,

okazion 2300€

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 ,

C 200 NAFT EVO AUTOMAT SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:38 ,

ML320 BLUETEC

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 ,

Shitet Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 ,

OPEL VECTRA 1.9 AUTOMAT NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 ,

Mercedes 200 me marrveshje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:29 ,

VW Betle maggiolino 1972

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:28 ,

me marrveshje

12 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 17:22 ,

VW Touran 1.9 TDI 7 Vende

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 ,

C clas 200 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:21 ,

Seat Ibiza 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:21 ,

A clas 180 CDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 ,

Shitet Wv Pasat automatike

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:56 ,

Open vktra nature

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 ,

Mini foristrad ford fusion 1.4 naft 08.dogan. Ekonomike

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:41 ,

Okazion fiat croma 1.9 naft kamjo automatikfull.08

2 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:40 ,

Foristrada 4x4 micubishi oltrander 1.9 naft ekonomike 08

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:38 ,

Vw Dodge 1.9 naft 4x4.ekonomike 2010 top.1 dit

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 ,

Fiat bravo 1.4 benzin gaz turbo abrath sport 08

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:37 ,

Audi A4 star.1.9 naft Automatik full 07.F1.navigator

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:36 ,

Mercedes Benz C200 naft 09.ardhur nga zvicrra

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:11 ,

Shitet ML 270 fund i vitit 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:08 ,

Golf 5 1.9 naft sport 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 ,

Ford fiesta 1.3 benzin manual

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:08 ,

Shitet Ford Fiesta 1,4 naft 2005 manual

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 ,

Golf 5 1,4 Benzin+Gaz 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione