Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:59
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

30 Mar 21:22 Makina , Durrës

Mercedes-Benz evo

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 22:20 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 22:11 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 21:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 21:53 Makina , Durrës

mercedes-benz

7 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 21:44 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 21:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

8 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 12:42 Dyqani Makina , Durrës

B Class

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:06 Makina , Tiranë

E class 270

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 19:18 Makina , Tiranë

Mercedes E-Class 2016 ne shitje

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:45 Makina , Mat

C220 automat me tgjitha sherbimet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:44 Makina , Mat

C220 automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:44 Makina , Mat

C220 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:42 Makina , Mat

Mercedes benz me tgjitha sherbimet !!!!!!

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 07:22 Makina , Mat

C220 automatik

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:36 Makina , Mat

Mercedes benz automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 10:10 Makina , Durrës

C CLASS AUTOMAT 2.0 NAFT (Motorri më ekonomik )BLUEFFICIENCY

8 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 09:44 Makina , Durrës

A CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007 GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 06:54 Makina , Durrës

OKAZION !!! C CLASS AUTOMAT E SAPO ARDHUR ...

5 990 EUR

09 Mar 00:14 Makina , Durrës

C CLASS AUTOMAT 2.0 NAFTE (Motorri më ekonomik )BLUEFFICIENC

8 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 12:02 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C180

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:58 Makina , Tiranë

⚫️Shitet Mercedes Benz C Class coupe panoram⚫️

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 14:56 Makina , Tiranë

C220 Automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 07:09 Makina , Mat

W203 automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 07:03 Makina , Mat

C220 automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 14:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class

5 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 08:28 Makina , Mat

W203

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 23:06 Makina , Durrës

C CLASS 220 NAFT AUTOMAT MOTORR EVO 220.000 KM����

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:18 Makina , Sarandë

Shitet c220 2006 3900€

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 10:00 Makina , Tiranë

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:46 Makina , Shkodër

E63 ///AMG

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Shk 09:06 Makina , Tiranë

Shitet w203 C200 Cdi

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 14:25 Makina , Berat

Benz E class w212

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 16:40 Makina , Berat

Benz E class w212

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 17:23 Makina , Berat

Mercedes Benz E class

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 22:35 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C180 CDI 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:35 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C180 CDI 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:34 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C180 CDI 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:23 Makina , Durrës

C CLASS 220 NAFT AUTOMAT 220.000 KM ORIGJINALE MOTORR EVO

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:05 Makina , Elbasan

C class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 10:01 Makina , Elbasan

C class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 21:27 Makina , Elbasan

C class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 21:27 Makina , Elbasan

c class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 00:00 Makina , Elbasan

Mercedes Benz 220 me letra te sapo bera.

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 22:27 Makina , Fier

B class 2010, mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 11:25 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMATIKE 4 MOTION 184.000 KM ORIGJINALE

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 11:25 Makina , Durrës

C CLASS 220 NAFT 2006 ELEGANCE GJENDJE PERFEKTE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 11:25 Makina , Durrës

POLO EXLUSIVE 1.4 NAFT MANUAL GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 11:16 Makina , Durrës

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT AUTOMATIKE 4x4 FULL OPTION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 11:16 Makina , Durrës

C CLASS 200 NAFT AUTOMATIKE AVANTGART FULL OPTION

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione