Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz c220 avantgarde 2003 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Automjete , 34

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz c220 avantgarde 2003,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde 2003 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 | Auto | Navi | Baxho | Goma 100%

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 02:23 Makina , Tiranë

LAND ROVER 2.5 NAFT SUPER GJENDJE

8 390 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:28 Makina , Tiranë

LAND ROVER 2.5 NAFT SUPER GJENDJE

8 390 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 18:29 Makina , Tiranë

LAND ROVER 2.5 NAFT SUPER GJENDJE

8 390 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 19:32 Makina , Mirditë

C class 220 2002-2003

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 01:33 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 08:49 Makina , Korçë

Mercedes Benz C220 Avantgarde

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 20:05 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Tdi Okazion

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 16:15 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C220 2003 Automatik

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 20:27 Makina , Tiranë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:36 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220 Avantgarde

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:19 Makina , Fier

W203 C220 Cdi Automatik Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 10:54 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C220 Cdi 2003 AVANTGARDE

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 15:15 Makina , Fier

Mercedes Benz C220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:09 Makina , Tiranë

Shitet C220 Motor EVO.Super gjendje.Super ekonomik

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 19:09 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 avantgarde

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 19:07 Makina , Tiranë

"OKAZION" Mercedes Benz c 220 cdi avantgarde

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 14:00 Makina , Tiranë

Mercedes C220 dizel

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 12:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c220 avantgarde

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 13:04 Makina , Tiranë

shitet mercedes benz c220 avantgarde

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 09:23 Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 avantgarde 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 19:39 Makina , Durrës

OKAZION Mercedes c220 cdi manual avantgarde full

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 15:19 Makina , Tiranë

Mercedes C Class 220 Diesel Avantgarde 2003

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:19 Makina , Shkodër

Mercedes C220 Avantgarde

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:31 Makina , Fier

U SHIT, FLM MERRJEP - - - MERCEDES C220 CDI

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 09:36 Makina , Elbasan

Mercedes C220 CDI -03 Look -2005

4 950 EUR Çmimi me zbritje

19 Dhj 14:38 Makina , Shkodër

Mercedes C220 Avantgarde

4 500 EUR

17 Maj 19:28 Makina , Durrës

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE -03

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 17:25 Makina , Fier

Mercedes Benz C220 Avantgarde -03

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 14:42 Makina , Durrës

MERCEDES C220 CDI -03

5 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde 2003 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione